Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom

Wuhan Body Biological Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Chiny Wuhan Body Biological Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Wuhan Body Biological Co.,Ltd Certyfikaty
Zamówiłem kilka razy z Viki. Jestem pewien, że ktoś z tej firmy byłby tak samo pomocny, szybko reagują czasem pomaga

—— Michael

Witam, zrobiłem to i przetestowałem. To jest świetne. Bardzo szczęśliwy. Wkrótce zamówi kolejną solę.

—— Piotr

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Wuhan Body Biological Co Ltd ma swój własny dział QA & QC może dostarczyć raport z badań, fabryka posiada zaawansowane i kompletne urządzenia, takie jak wysokociśnieniowy chromatograf cieczowy, gazchromatograf, spektrofotometr ultrafioletu.

 • OEM / ODM
  Aby sprostać oczekiwaniom klientów, nasi pracownicy dążą do tego, aby wszystko było idealne. Założyliśmy różne systemy zarządzania produkcją, system zapewnienia jakości i system sprzedaży.

  Zgodnie ze standardem GMP, zainwestowaliśmy duże fundusze w celu stworzenia kompletnego systemu kontroli jakości i jakości w celu zapewnienia naszej jakości. Posiadamy spektrofotometry HPLC, GC i UV, które mają wysoką wydajność i wysoką czułość w celu analizy i kontroli produktów. Ponadto osiągnęliśmy standardy SGS jako kontrolowany dostawca.

  Nasza firma opiera się na uczciwości, zaufaniu, trwałości . Możemy eksportować nasz produkt na całym świecie i wygrać wysoko cenione przez naszych klientów. W celu dalszego rozwoju rynku chętnie będziemy współpracować z firmą produkującą i handlową na całym świecie w celu osiągnięcia zamożnej przyszłości.

 • R & D
  Wuhan Body Biological Co Ltd ustanowić od 2012 roku. Mamy zaawansowany sprzęt i dojrzały personel techniczny. Nasze działania w zakresie badań i rozwoju można podzielić na trzy rodzaje: podstawowe badania, badania stosowane i rozwój doświadczalny. Przez nasze lata staraliśmy się stopniowo rozwijać się, aby stać się wiodącym producentem surowych proszków steroidowych w Chinach kontynentalnych.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. John

Faks: 86-27-8684-9527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)