Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

50mg Tablet 381-88-2 Budowa mięśni Zastrzyki Sterydy anaboliczne Methasterone Superdrol

50mg Tablet 381-88-2 Budowa mięśni Zastrzyki Sterydy anaboliczne Methasterone Superdrol

  • 50mg Tablet 381-88-2 Muscle Building Injectable Anabolic Steroids Methasterone Superdrol
  • 50mg Tablet 381-88-2 Muscle Building Injectable Anabolic Steroids Methasterone Superdrol
  • 50mg Tablet 381-88-2 Muscle Building Injectable Anabolic Steroids Methasterone Superdrol
  • 50mg Tablet 381-88-2 Muscle Building Injectable Anabolic Steroids Methasterone Superdrol
 • 50mg Tablet 381-88-2 Muscle Building Injectable Anabolic Steroids Methasterone Superdrol

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Body Biological
  Orzecznictwo: SGS, ISO9001
  Numer modelu: CAS: 3381-88-2

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1g
  Cena: USD1/G
  Szczegóły pakowania: Torba foliowa, ukryte opakowanie lub w zależności od potrzeb klienta.
  Czas dostawy: w ciągu 24 godzin
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 800kg
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Superdrol Nr CAS: 3381-88-2
  Opis: Biały krystaliczny proszek Dostawy: 5-7 dni
  Płatności: Western Union, Moneygram, TT Polityka: Wyślij ponownie politykę
  Czystość: 99% Przesyłka: HKEMS, EMS, Fedex, DHL, EUB

  50mg Tablet 381-88-2 Sterydy mięśniowe Methasterone Superdrol

  Whatsapp: +8613264710010

  Co to jest Methasterone?

  Mówiąc wprost, Metasteron jest doustnym steroidem, który koncentruje się głównie na zwiększaniu masy mięśniowej w krótkim czasie. Ma dość ciekawą historię. W 1956 r. Syntex była znaną firmą produkującą leki, która zaczęła znajdować związki, które mogłyby pomóc w walce z rakiem.

  Szukając związków przeciwnowotworowych, przypadkowo odkryli związek. Związek nie ma wielu właściwości przeciwnowotworowych, ale ma inne pozytywne właściwości. Jednak każdy będzie zainteresowany sterydami, kilka lat temu, aż do 2005 roku.

  Zainteresowanie nowego leku lekiem wskazuje, że jest on bardziej syntetycznie metabolizowany niż androgen. Innymi słowy, jego jakość fitness jest o wiele większa niż może wpływać na ilość hormonów ciała. Jego stosunek anaboliczny i androgenowy wynosi 400%: 20%. Im niższe męskie i żeńskie właściwości produktu, tym lepiej nie wpłynie to negatywnie na hormony organizmu.

  Początkowo lek może być sprzedawany każdemu, kto jest zainteresowany użyciem go do uzyskania mięśni. Jednak z biegiem czasu skutki uboczne związane z produktem stają się zbyt poważne, a władze są obojętne. Następuje seria łamania prawa, z których niektóre zawierają produkty zabronione przez metotreksat.

  Do tej pory nielegalne było sprzedawanie niektórych produktów zawierających metastikon w większości rejonów Stanów Zjednoczonych. Istnieją jednak produkty, które można legalnie sprzedawać w kraju. W każdym przypadku możesz w dowolnym momencie dostarczyć produkt z innego legalnego kraju.

  Jakie jest zastosowanie Methasterone?

  Zyskaj jakość mięśni

  Jeśli chcesz znacznie zwiększyć średnią masę mięśniową, powinieneś rozważyć użycie tego produktu. Produkty pomagają ludziom poprawić wagę historii sukcesu mięśni wszędzie, inne są bardzo niewiarygodne.

  Za około cztery tygodnie możesz otrzymać więcej niż 30 funtów. Czysty mięsień. Czy to nie jest takie niesamowite? W celu lepszego zastosowania metadon ma bardzo niski współczynnik konwersji estrogenu, a waga nie jest wagą wilgoci. Ponieważ waga jest całkowicie sucha, może być utrzymywana przez długi czas.

  Można się zastanawiać, w jaki sposób ten steryd pomaga ludziom w łatwym osiągnięciu fizycznych celów? Z jednej strony zwiększa twój poziom energii, dzięki czemu masz bardziej produktywną pracę. Ponadto zwiększa siłę, dzięki czemu podnosisz swoją wagę w ciągu dnia, co poprawia masę mięśniową.

  Schudnąć

  Metadon może pomóc Ci uzyskać więcej mięśni bez konieczności zwiększania dziennego spożycia kalorii. Istnieje koncepcja, aby uzyskać mięśnie, trzeba spożywać więcej kalorii. Chociaż ten argument ma pewną prawdę, ale niekoniecznie jest to twoje kłopotliwe położenie, szczególnie jeśli masz dietę, która go trzyma

  Metasteron może pomóc Ci nalegać na jedzenie, zwiększając jednocześnie masę mięśni. W rzeczywistości, podczas korzystania z tego produktu, można schudnąć i uzyskać masę mięśniową w tym samym czasie. Nie ma lepszego efektu magicznego.

  Wykazano, że metastormon poprawia ogólny stan zdrowia. Może poprawić Twój tryb uśpienia, ale także zwiększyć pewność siebie. Ponadto stosowanie steroidów wiąże się również z uczuciem szczęścia i ogólnymi pozytywnymi perspektywami dla życia.

  Jakie są zagrożenia i skutki uboczne stosowania Methasteronu?

  Najczęstszym ryzykiem związanym ze stosowaniem steroidów jest hepatotoksyczność. Oznacza to, że wątroba jest niebezpieczna i może powodować niewydolność wątroby. Należy jednak pamiętać, że hepatotoksyczność występuje w przypadku przedawkowania lub stosowania przez długi czas. W przeciwieństwie do wielu innych sterydów, Metasteronu można używać tylko bardzo niewiele.

  W rzeczywistości, początkujący zalecają stosowanie zaledwie 10 mg produktów zawierających sterydy zamiast miligramów. W miarę jak twoje ciało coraz bardziej przyzwyczaja się do produktu, możesz stopniowo zwiększać spożycie. Powinieneś jednak również zachować cykl użytkowania produktu.

  Idealnie, cykl powinien trwać około czterech tygodni i trwać pięć tygodni. Korzystanie z dłuższego cyklu produktu to pogoń za kłopotami, może mieć druzgocący wpływ na twoje zdrowie. Nefropatia IgA i żółtaczka cholestatyczna nie mogą czerpać zbyt wiele czasu z osób, które korzystały z produktu.

  Kolejnym ryzykiem związanym z metastronem jest wysokie ciśnienie krwi. Jest to typowe dla wielu syntetycznych steroidów metabolicznych. Ze względów bezpieczeństwa musimy spożywać pokarmy, o których wiadomo, że obniżają ciśnienie krwi.

  Jakie produkty zawierają metylosiloksan?

  Superdrol jest jednym z synonimów Metastronu. Z biegiem lat było to działanie Methasterone na rynku do 2012 r. Zostało zakazane w Stanach Zjednoczonych. W chwili obecnej na rynku zmienia się Superdrol - nazywa się Dymethazine.

  W Stanach Zjednoczonych dekstromazyna jest całkowicie legalna i ma prawie takie same właściwości jak Superdrol. Inne produkty zawierające steroidy obejmują Maxdrol, Phreak, Beastdrol, SD Extreme i Superdron.

  COA:
  Test Standard analizy Wyniki
  Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
  Temperatura topnienia 223-225ºC 223-224ºC
  Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,22%
  Pozostałość przy zapłonie ≤0,1% 0,05%
  Analiza ≥98% 99,32%
  Wniosek Produkt Be Conform With Enterprise Standard

  Szczegóły kontaktu
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: John

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty