Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Wstrzykiwalny ludzki peptyd hormonu wzrostu HGH Hygetropin Zamrożony proszek Nie toksyczny dla wątroby

Wstrzykiwalny ludzki peptyd hormonu wzrostu HGH Hygetropin Zamrożony proszek Nie toksyczny dla wątroby

  • Injectable Human Growth Hormone Peptide HGH Hygetropin Freezed Powder No Liver Toxic
  • Injectable Human Growth Hormone Peptide HGH Hygetropin Freezed Powder No Liver Toxic
  • Injectable Human Growth Hormone Peptide HGH Hygetropin Freezed Powder No Liver Toxic
 • Injectable Human Growth Hormone Peptide HGH Hygetropin Freezed Powder No Liver Toxic

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: bodybilogical
  Orzecznictwo: ISO9001, SGS
  Numer modelu: Hygetropin

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1kit
  Cena: 20$-100$ per 1kit
  Szczegóły pakowania: Opakowanie foliowane lub na życzenie klienta
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 1000 zestawów miesięcznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Oryginalny kod zabezpieczający: Tak mini zamówienie: 1 zestaw
  Czas dostawy: 5-7 dni Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
  Kolor: Biały mrożony proszek Polityka: Zasady bezpłatnej wysyłki
  Obietnica 100% wysyłki: USA 100% gwarancji Efekt: Dobra opinia
  Jaka aplikacja: 8618271632602 Adres e-mail: clarasteroid@hotmail.com
  High Light:

  growth hormone supplements

  ,

  hgh human growth hormone

  Wstrzykiwalny hormon wzrostu HGH Hygetropin 100iu * 10iu * 10 fiolek 200iu * 8iu * 25 fiolek w zamrożonym proszku

  Szybkie Szczegóły:

  Producent: Hygetropin, Chiny
  Nazwa farmaceutyczna: ludzki hormon wzrostu 191aa
  Opakowanie: 1x200IU (8IU / fiolka), 1x100IU (10IU / fiolka)
  Cena do negocjacji
  Aktywne życie: zależy od metody wtrysku
  Średnia dawka: mężczyźni 2-6 iu dziennie
  Retencja wody: Rzadko
  Wątroba toksyczna: Nie
  Aromatyzacja: Nie

  Opis:


  Hipertropina jest najczystszą formą somatropiny o sekwencji 191 aminokwasów (HGH), identycznej z naturalnie produkowanym hormonem wzrostu ludzkiego organizmu. Jest produkowany przez NeoGenica BioScience Ltd. i jest dostarczany w 12 IU fiolkach liofilizowanego (liofilizowanego) proszku, który należy odtworzyć zwykłą jałową wodą do wstrzykiwań. Każda fiolka Hypertropin jest mieszana z 1 ml jałowej wody i jest gotowa do wstrzyknięcia domięśniowego (do mięśnia) lub podskórnego (pod skórę). Dawka zależy od celu. Jest popularny wśród użytkowników rekreacyjnych, którzy przyjmują 2IU dziennie w celach przeciwstarzeniowych, 4IU dziennie w kulturystyce lub odchudzaniu, 8-16 IU dziennie w leczeniu ciężkich oparzeń i urazów itp.

  Hygetropina jest również znana jako HGH i jest produkowana przez Hygene China.

  Ludzki hormon wzrostu jest hormonem białkowym złożonym z łańcucha 191 aminokwasów i jest wytwarzany przez przysadkę mózgową. Odpowiada za odkładanie się białka, wzrost tkanek i rozkład zapasów tłuszczu podskórnego. Ludzki hormon wzrostu jest produkowany na najwyższych poziomach w okresie dojrzewania, co nie powinno dziwić, ponieważ to właśnie wtedy następuje wzrost większości ciała. W wieku dorosłym hormon wzrostu wciąż krąży w organizmie, ale na znacznie niższym poziomie. Podstawowym celem medycznym podawania ludzkiego hormonu wzrostu jest ten, który cierpi na niedobór hormonu w okresie dojrzewania, aby mógł wystąpić normalny wzrost. Jednak w ostatnich latach popularność HGH wzrosła jako środek do leczenia związanych z wiekiem chorób zwyrodnieniowych, a także innych tak zwanych terapii „przeciwstarzeniowych”.

  Podanie:

  Wielu użytkowników ma również interes w używaniu HGH do zdolności związku do leczenia istniejących urazów i zapobiegania pojawianiu się nowych. Istnieją dowody na to, że hormon wzrostu może wspomagać produkcję nowych i regenerację uszkodzonej chrząstki, gdy jest stosowany w połączeniu z insulinopodobnym czynnikiem wzrostu. W rzeczywistości jest to insulinopodobny czynnik wzrostu, który stymuluje produkcję chrząstki. Insulinopodobny czynnik wzrostu jest uwalniany z wątroby w odpowiedzi na krążący hormon wzrostu.
  Wykazano również, że Hygetropin ma pozytywny wpływ na erytropoezę, tj. Wytwarzanie czerwonych krwinek. Efekt ten powinien przyczynić się do poprawy wytrzymałości sportowca, a także może pomóc w promowaniu anabolizmu. W stopniu, w jakim efekt ten wystąpi u użytkowników, jest on bardzo szeroki, ale wszyscy użytkownicy powinni wykazać pewną poprawę.

  Więcej gorących przedmiotów do sprzedaży:  Nasza przewaga:

  Najlepsze ceny. Wysoka jakość nie oznacza kosztów. Produkty, które oferujemy są produkowane w Chinach, dzięki czemu są znacznie tańsze niż Genotropin lub Humatrope produkowane w Europie i USA ze względu na niskie koszty produkcji w Chinach. Większość naszych klientów to kulturyści i nie muszą wydawać 500-800 $ za 100 IU Genotropin, otrzymasz taką samą jakość 2-3 razy taniej.
  Warunki przechowywania. Produkowane przy użyciu technologii liofilizacji (liofilizacja) i fiolek są pakowane próżniowo - dlatego nasze produkty mogą być przechowywane poza lodówką bez żadnych uszkodzeń produktu.
  Certyfikat GMP. GMP jest najbardziej zaufanym systemem certyfikacji leków.
  Przesyłka ekspresowa. Jak wiesz, produkty te są delikatną substancją i muszą być szybko dostarczone. Używamy różnych ekspresów do dostarczenia do Państwa drzwi w ciągu 3-7 dni roboczych tak szybko, jak to możliwe.
  DARMOWA WYSYŁKA na 10+ zestawów. Jeśli zamówisz 10 przedmiotów i więcej, Twoje zamówienie zostanie wysłane za darmo.
  Wysyłamy na cały świat.
  BARDZO dyskretne opakowanie. Pakujemy bardzo dyskretnie i nigdy nie wspominamy o zawartości farmaceutycznej w środku. Z tego powodu do chwili obecnej dostarczamy prawie ZERO napadów.
  Bezpłatna wysyłka w przypadku zajęcia. Mimo, że mamy bardzo wysoki wskaźnik sukcesu - 100% do USA i Wielkiej Brytanii oraz 98% do Europy, ponownie przekażemy paczkę za darmo, jeśli zostanie ona zajęta przez organy celne.
  Zniżka zbiorcza i specjalne warunki dla sprzedawców. Jeśli chcesz odsprzedawać lub kupować luzem, możemy zaoferować całkiem niezłe rabaty, skontaktuj się z Doris, aby uzyskać więcej informacji.
  Bezpłatne konsultacje. Albo już jesteś naszym klientem, albo jeszcze nie, możesz poprosić o konsultację i uzyskać wyczerpujące porady na temat produktów.
  Doskonała obsługa klienta. Jest to rzecz, z której jesteśmy najbardziej dumni: możesz skontaktować się z nami od 8 rano do 10 wieczorem (czasu chińskiego) iw tym okresie odpowiedzieć na każdy e-mail średnio w ciągu 20 minut. Sprawdź teraz - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, jeśli masz jakiekolwiek pytania.


  Jak się z nami skontaktować:

  Szczegóły kontaktu
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Clare

  Tel: +8618271632602

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty