Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktySteroid anaboliczny testosteronu

Test utraty wagi Phen Testosteron Anaboliczny steryd 1255-49-8 Testosteron Phenylpropinat

Test utraty wagi Phen Testosteron Anaboliczny steryd 1255-49-8 Testosteron Phenylpropinat

  • Test utraty wagi Phen Testosteron Anaboliczny steryd 1255-49-8 Testosteron Phenylpropinat
  • Test utraty wagi Phen Testosteron Anaboliczny steryd 1255-49-8 Testosteron Phenylpropinat
  • Test utraty wagi Phen Testosteron Anaboliczny steryd 1255-49-8 Testosteron Phenylpropinat
  • Test utraty wagi Phen Testosteron Anaboliczny steryd 1255-49-8 Testosteron Phenylpropinat
Test utraty wagi Phen Testosteron Anaboliczny steryd 1255-49-8 Testosteron Phenylpropinat
Szczegóły Produktu:
Place of Origin: Hubei, China
Nazwa handlowa: bodybiological
Orzecznictwo: IS09001,SGS
Model Number: 1255-49-8
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 10gram
Cena: USD1/gram
Packaging Details: Foil bag
Delivery Time: within 24 hours after the payment
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 460kg/month
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Keywords: Testosterone Phenylpropinate Appearance: white crystalline powder
Contact: +8613264710010 Shipping way: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS
Payment terms: Money gram, western union, bank transfer Delivery time: Within 24 hours after the payment
Package: Foil Bag Function: Weight Loss
High Light:

Proszek testosteronowy propionian

,

naturalne suplementy testosteronowe

Test Phen Testosteron Anaboliczny sterydowy Testosteron Phenylpropinat

Fenylopropionian testosteronu


Testosteron jest hormonem produkowanym głównie w testach u samców. Jest odpowiedzialny za niemal wszystkie cechy seksualne u mężczyzn. Ta specyficzna wersja to Testosteron z załączonym estrem Phenylpropionate. Fenylopropionian testosteronu ma aktywny okres 4-5 dni. Uwolnij czas, jest on bezpośrednio w środku wersji Propionate (krótkiej) i Cypionate (długiej) Testosteronu. Zaleca się dwa razy w tygodniu podawać fenylopropionian testosteronu, chociaż wiele osób preferuje co trzeci dzień.

tło

Testosteron syntetyzowano po raz pierwszy od izolacji z jądra byków w 1935 roku. Tworzyło się wiele form farmaceutycznych i pochodnych.

Fenylopropionian testosteronu został wyprodukowany przez Sicomed Pharmaceutical House pod marką "Testolent". Od wielu lat testosteron Phenylpropionate jest trudny do uzyskania, ale został niedawno udostępniony przez podziemne laboratoria.

Działanie steroidowe

Testosteron jest odpowiedzialny za promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez zwiększone libido, energię, odporność, zwiększoną utratę tkanki tłuszczowej, poprawę i utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej, zapobieganie osteoporozie (utrata gęstości kości) i możliwe zabezpieczenie przed chorobami serca. Testosteron jest również odpowiedzialny za prawidłowy wzrost i rozwój męskich narządów płciowych i utrzymanie wtórnych cech płciowych. Drugorzędowe cechy płciowe to cechy charakterystyczne, które oddzielają dwie płeć, ale nie są bezpośrednio częścią układu rozrodczego, na przykład: klatką piersiową i twarzą, rozróżnianą linią szczęki, szerokimi ramionami i zwiększoną masą mięśniową. Testosteron wiąże się z receptorami androgenu (AR), co powoduje przyspieszone zwiększenie masy mięśniowej, utratę tkanki tłuszczowej, naprawę i wzrost mięśni. Mechanizmy te stymulują aktywację receptorów androgenowych (bezpośrednio lub jako DHT).
Istnieje wiele możliwych efektów ubocznych związanych z użyciem fenylopropionianu testosteronu. Produkt ten ma również wysoki poziom aromatyzacji w estrogenach i pokrywach do DHT (dihydrotestosteronu). Przekształcenie estrogenu, żeńskiego hormonu płciowego powoduje wysokie ryzyko ginekomastii (tworzenie się tkanki piersi u mężczyzn) i zatrzymanie wody.

Dodanie testosteronu do organizmu powoduje zamykanie naturalnej produkcji hormonu. Skutki uboczne zależą głównie od dawki i czasu trwania krążącego wolnego testosteronu i jego konwersji na podłoża. Efekty anaboliczne / androgenne testosteronu są uzależnione od dawkowania, dlatego im większa dawka, tym większy wpływ na budowę mięśni. Testosteron promuje agresywne i dominujące zachowanie.

Testosteron jest prawdopodobnie najlepszym budowniczym masowym, znanym człowiekowi i zalecany jako podstawa dowolnego cyklu budowy budynku.

Dane techniczne

Działanie anaboliczne / androgenne testosteronu zależy od dawki podanej; Zwykle im większa dawka, tym lepsze wyniki. W badaniu przeprowadzonym na testosteronie (Enanthate), dawka do 600 mg (tygodniowo) wytworzyła lepsze wyniki u pacjentów niż u osób, które otrzymały niższe dawki. W najwyższej dawce, 600 mg na tydzień, osiągnięto największe wyniki w porównaniu z jakąkolwiek z badanych dawek niższych. Najwyższą utratę tkanki tłuszczowej, wzrost masy mięśniowej oraz zwiększoną wielkość i siłę osiągnięto w wyższej dawce. W tym samym badaniu obniżono poziom cholesterolu HDL, a osoby doświadczały trądziku. W Lean Body Mass wzrosło 15% w ciągu 20 tygodni od 600 mg na tydzień terapii testosteronem.

Ogólnie rzecz biorąc, najczęstszym zgłoszeniem osób stosujących testosteron Phenylpropionate był ogromny wzrost siły, a także zmiany rozmiaru, kształtu i wyglądu mięśni.

Ze względu na stymulację receptorów androgenowych (bezpośrednio lub jako DHT), przyspieszone wzmocnienie mięśni, utrata tkanki tłuszczowej, zwiększona naprawa i wzrost mięśni. Testosteron wiąże się z AR na komórkach tłuszczowych; Dlatego tkankę tłuszczową można łatwiej złamać, a zapobieganie powstawaniu nowych form tłuszczu

. Ponieważ organizm buduje mięśnie w przyspieszonym tempie, więcej spożywanego pokarmu jest transportowane bezpośrednio do tkanki mięśniowej (jest to określane jako porcja składników odżywczych) i z dala od tłuszczu. Jest to kolejny pośredni efekt testosteronu na utratę tkanki tłuszczowej. Testosteron promuje także syntezę glikogenu, która jest aktywowana insuliną w odpowiedzi na wysokie poziomy glukozy. Glikogen dostarcza paliwa do mięśni; A zatem wzrost wytrzymałości i wytrzymałości odnotowano podczas silnego złagodzenia mięśni podczas intensywnego treningu i treningu.

Uwagi użytkownika

Niedawno miałem okazję spróbować testosteronu Phenylpropionate w jednym z moich cykli. Myślę, że podstawową zaletą tego materiału jest to, że podziemni producenci nie boją się dawać jej 200 mg / ml, w przeciwieństwie do innych estrów krótkich (estrów), takich jak propionian, gdzie typowa dawka to 100 mg / ml.

Używałem go co 200 mg co drugi dzień i stwierdziłem, że wystarczyło, aby podnieść poziom testosteronu do około 1,5 x wysokiego poziomu normy.

Moje korzyści z testosteronu Phenylpropionate były typowe dla każdego rodzaju testosteronu, jaki kiedykolwiek użyłem (niezależnie od estru), chociaż retencja wody była podobna do propionianu (niska).

Chociaż nie było to konieczne, zdecydowałam się wstrzykiwać co drugi dzień, chociaż aktywne życie tego związku pozwoliłoby mi wstrzyknąć co trzy lub cztery dni. Jest to naturalny mecz w cyklu z fenylopropionianem Nandrolonu, ponieważ oba mogą być wstrzykiwane tego samego dnia o tej samej częstotliwości.

Ponieważ retencja wody jest niska w związku z tym związkiem, jest to prawdopodobnie najbardziej wszechstronna forma zestryfikowanego testosteronu dostępnego na rynku ... to buduje masę jak długie estry, nie wymaga częstych zastrzyków i nie powoduje zatrzymywania wody jak cypionian lub Enanthate.

Nasza wyższość:

Wuhan Body Biological Co, Ltd. Wiodącego i profesjonalnego producenta i dostawcy w anabolicznych sterydach, suplementach do budowy ciała i półproduktu farmaceutycznego.
Ciepła usługa po sprzedaży dla Ciebie 24/7. Każde Twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe. Zgodnie z zasadą pierwszego przekonania klienta zapewniamy usługi najlepiej i najbardziej szczerze, jak to tylko możliwe.
W naszej fabryce znajduje się zaawansowany sprzęt technologiczny i instrumenty chemiczne, takie jak aparat HPLC. Istnieje kilka dużych, średnich warsztatów i QA oraz centrum badawcze.
Nasze towary są eksportowane do USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Australii, Kanady i wielu innych dziedzinach. Również zdobyliśmy i cieszyliśmy się dobrą renomą wśród nowych i stałych klientów.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Clare

Tel: +8618271632602

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty