Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Utrata tłuszczu Androgenne sterylizatory anaboliczne, cykl cięcia karoserii Trenbolon octan

Utrata tłuszczu Androgenne sterylizatory anaboliczne, cykl cięcia karoserii Trenbolon octan

  • Utrata tłuszczu Androgenne sterylizatory anaboliczne, cykl cięcia karoserii Trenbolon octan
  • Utrata tłuszczu Androgenne sterylizatory anaboliczne, cykl cięcia karoserii Trenbolon octan
  • Utrata tłuszczu Androgenne sterylizatory anaboliczne, cykl cięcia karoserii Trenbolon octan
  • Utrata tłuszczu Androgenne sterylizatory anaboliczne, cykl cięcia karoserii Trenbolon octan
Utrata tłuszczu Androgenne sterylizatory anaboliczne, cykl cięcia karoserii Trenbolon octan
Szczegóły Produktu:
Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Body Biological
Orzecznictwo: SGS, ISO9001
Model Number: CAS: 10540-29-1
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 1g
Cena: USD1/G
Packaging Details: Foil bag, disguised discreat package or according to customer needs.
Delivery Time: in 24 hours
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 600KG
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Product name: Trenbolone Acetate CAS No: 10540-29-1
Description: Light Yellow Crystalline Powder Delivery: 5-7 days
Payment: Western Union, Moneygram, TT Policy: Resend policy
Purity: 99% Function: Weight Loss
High Light:

muscle building steroids

,

safe bodybuilding steroids

Kulturystyka Fat Loss Androgenne Sterydy Anaboliczne Trenbolon Acetate

Opis:


Trenbolon po raz pierwszy zsyntetyzowano w 1963 r. Przez Velluz i in. 503 Lek wydawał się być wczesnym projektem rozwojowym Roussel-UCLAF. We wczesnych latach 70. w Anglii został sprzedany przez Hoechst jako Finajet jako iniekcyjny (octan trenbolonu), a we Francji jako Finaject przez Roussel. Roussel AG w Niemczech był rodzicem obu firm. Octan trenbolonu jest lekiem weterynaryjnym, chociaż dłuższy czas działania estru trenbolonu (patrz: Parabolan) był również sprzedawany do spożycia przez ludzi.

Octan trenbolonu stosuje się prawie wyłącznie w celu zwiększenia szybkości przyrostu masy ciała i poprawy wydajności krów bydła tuż przed ubojem. Zasadniczo narkotyk jest wykorzystywany w celu zwiększenia rentowności produktu, mierzonej całkowitymi kilogramami sprzedawanego mięsa. Jest on powszechnie stosowany aż do momentu uboju, bez okresu potrącenia. W wyniku tej praktyki produkty mięsne sprzedawane w wielu częściach świata często zawierają niewielkie ilości resztek trenbolonów.

Octan trenbolonu po raz pierwszy stał się popularny wśród kulturystów Stanów Zjednoczonych w latach 80., kiedy to narkotyk został przemytowany z Europy w dużych ilościach. Zidentyfikowano (słusznie) jako potężny anaboliczny i androgenny środek i szybko stał się narkotykiem wybranym wśród amerykańskich konkurencyjnych kulturystów. Pomimo, że bardzo krótko przez krótki okres czasu dostawa octanu trenbolonu zakończyła się nagle w 1987 r., Ponieważ Hoechst-Roussel postanowił dobrowolnie zaprzestać sprzedaży wszystkich form zastrzyku tego leku. Chociaż nie potwierdzono, rosnące zainteresowanie opinii publicznej o doping do sportów prawdopodobnie miało wiele wspólnego z tą decyzją, ponieważ zaprzestanie "kontrowersyjnych" steroidów było bardzo popularne pod koniec lat 80. i na początku 1990 roku. To wydarzenie oznaczało zakończenie legalnych leków zawierających octan trenbolonu do wstrzykiwań.

W tym samym czasie, kiedy zobaczyliśmy upadek Finajet i Finaject, Hoechst-Roussell wprowadził na rynek amerykański octan trenbolonu jako pelety implantowe Finaplix. To nastąpiło po uzyskaniu przez FDA zgody na takie produkty w 1987 roku. Pelety przeznaczone są do implantacji podskórnej do ucha bydła za pomocą ręcznego pistoletu do implantacji i są zbyt duże, aby mogły zostać wszczepione na ludzi bez drobnej operacji. Co ciekawe, granulaty octanu trenbolonu są zwolnione z amerykańskich przepisów dotyczących substancji kontrolowanych. Przypuszczalnie przypuszczalnie ułatwi to i przystępne ceny dla właścicieli zwierząt gospodarskich w celu uzyskania dostępu do środka promującego wzrost. Jeśli lekarz weterynarii byłby potrzebny za każdym razem, gdy te produkty miały być użyte, mogą być zbyt kłopotliwe lub kosztowne, aby wziąć pod uwagę. Trzeba przyznać, że produkty te są w postaci granulek, ale nie są w formie nadającej się do spożycia przez ludzi, co sprawia, że ​​ich zwolnienie wydaje się nieco rozsądniejsze niż na pierwszy rzut oka.

Ludzkie podawanie granulatu Finaplix może być trudne do zrealizowania, ale nadal jest to powszechne. Najczęściej dwa lub cztery granulki implantów są zmielone i zmieszane z 50/50 wodą i roztworem DMSO, który jest nanoszony na skórę dziennie. Ta mieszanka transdermalna domowej roboty jest skuteczna, ale także ma silny zapach czosnku (efekt DMSO). Inni po prostu rozdrobnić kilka granulek z tyłem łyżki i wdychać ich (snort) je. Tutaj lek wpływa do krwiobiegu przez błonę śluzową, słabe, ale wciąż użyteczne środki dostarczania hormonów steroidowych. Ci, którzy próbowali tego często twierdzą, nie jest tak irytujące, jak sobie wyobrażali. Alternatywnie, niektórzy sportowcy zdecydują się po prostu spożywać doustnie lek. Chociaż nie jest to idealny sposób podawania, trenbolon wykazuje umiarkowany poziom doustnej biodostępności i może być stosowany w ten sposób, biorąc pod uwagę odpowiednie dawkowanie.

Bardziej ryzykowne osoby sprawiły, że praktyka mieszania własnych zastrzyków z Finaplix. Granulki są zmielone w drobny proszek (zazwyczaj od 2 do 6 granulek), a następnie dodaje się do sterylnej wody, glikolu propylenowego lub na bazie oleju na steryd lub in vitro witaminę weterynaryjną. Zazwyczaj powtarza się to dwa razy w tygodniu, chociaż niektóre zdają sobie sprawę z tej praktyki częściej. Ponieważ nie odbywa się to w kontrolowanym środowisku sterylnym, jedno jest oczywiście narażone na zakażenie (lub gorsze), czyniąc to. Począwszy od końca lat dziewięćdziesiątych niektóre sklepy zaczęły sprzedawać zestawy, które zawierają wszystkie niezbędne składniki, aby oddzielić środki wiążące od aktywnego steroidu i wyprodukować stosunkowo czysty roztwór do wstrzykiwań. Te zestawy wzrosły w ciągu ostatnich lat i są zwykle oceniane pozytywnie, chociaż nie są uważane za substytut sterylnych leków farmaceutycznych.

Finaplix? Jest obecnie dostępna w Stanach Zjednoczonych i na niektórych rynkach za granicą, chociaż obecnie jest sprzedawana przez firmę Intervet zamiast Hoechst-Roussel Agri-vet. Ten produkt jest dostarczany w dwóch formach: Finaplix-H i Finaplix-S, co oznacza, czy produkt został przeznaczony odpowiednio do jałowca lub Steer. Całkowita dawka obu produktów jest różna, a wersja "H" zawierająca 100 mg 20 mg granulatu octanu trenbolonu (2000 mg) i "S" tylko 70 (1400 mg). Firma Ivy Animal Health (USA) wprowadziła również dwa konkurencyjne produkty o równoważnym składzie, sprzedawane jako Component-TH i Component-TS. Istnieją również marki Revalor i Synovex +, które zawierają octan trenbolonu z dodaną (zwykle niepożądaną) dawką estrogenu. Ponadto, chociaż nie istnieją inne legalne leki zawierające octan trenbolonu, lek jest wytwarzany (do wstrzykiwań i doustnego stosowania) przez wielu producentów eksportujących i podziemnych sterydów.

Steroidy, które mogą Ci się spodobać:

Sterydy do cyklu wypełniania Sterydy do cyklu cięcia Sterydy tłuszczu Steroidy płynne, które są związane z Cypionianem Testosteronu
Testosteron Enanthate Winstrol (Stanozolol) Winstrol Msza 500
Cypionian testosteronu. Anawar (Oxandrolon) Primobolan Test Blend 500
Deca-Durabolin Masteron (propionian drostanolu) Anavar Test 400 / tri test 400
Dianabol Primobolan (Octan Methenolonu) Masteron Propionian testosteronu 200 mg / ml
Anadrol Depot Primobolan (Enanthate Methenolone) Równowaga Supertest 450 mg / ml
Octan trenbolonu Doustny Turynabol (4-Chlorodehydrometylotestosteron) Testosteron, Enanthate, Cypionate, Propionate, Sustanon-250 itd. Cypionat testosteronu 300 mg / ml
Równowaga Propionian testosteronu Cypionat testosteronu 300 mg / ml
Propionian testosteronu Testosteron Enanthate Kontakt:
Testosteron Sustanon Cypionian testosteronu Body03@bodybiological.com
Zawieszenie testosteronu Sustanon 250 Skype: Sunny-testosteron
Boldenon Undecylenat Baza testosteronowa WhatsApp: 86-13264710010
Fenylopropionian Nandrolonu Trenbolon-octan

Nasza wyższość:

Wuhan Body Biological Co, Ltd. Wiodącego i profesjonalnego producenta i dostawcy w anabolicznych sterydach, suplementach do budowy ciała i półproduktu farmaceutycznego.
Ciepła usługa po sprzedaży dla Ciebie 24/7. Każde Twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe. Zgodnie z zasadą pierwszego przekonania klienta zapewniamy usługi najlepiej i najbardziej szczerze, jak to tylko możliwe.
W naszej fabryce znajduje się zaawansowany sprzęt technologiczny i instrumenty chemiczne, takie jak aparat HPLC. Istnieje kilka dużych, średnich warsztatów i QA oraz centrum badawcze.
Nasze towary są eksportowane do USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Australii, Kanady i wielu innych dziedzinach. Również zdobyliśmy i cieszyliśmy się dobrą renomą wśród nowych i stałych klientów.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Clare

Tel: +8618271632602

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty