Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktySteroid anaboliczny testosteronu

Do wstrzykiwań 100mg / ml najkrótszy - estrowany testosteron propionian testosteronu

Do wstrzykiwań 100mg / ml najkrótszy - estrowany testosteron propionian testosteronu

  • Injectable 100mg/ml Shortest - Estered Testosterone Testosterone Propionate
  • Injectable 100mg/ml Shortest - Estered Testosterone Testosterone Propionate
  • Injectable 100mg/ml Shortest - Estered Testosterone Testosterone Propionate
  • Injectable 100mg/ml Shortest - Estered Testosterone Testosterone Propionate
 • Injectable 100mg/ml Shortest - Estered Testosterone Testosterone Propionate

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
  Nazwa handlowa: bodybiological
  Orzecznictwo: IS09001,SGS
  Numer modelu: CAS: 57-85-2

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 gram
  Cena: USD1/gram
  Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
  Czas dostawy: w ciągu 24 godzin od daty zapłaty
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 960 kg / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Słowa kluczowe: Testosteron propionate Wygląd: Biały krystaliczny proszek
  CAS: 57-85-2 Sposób wysyłki: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS
  Warunki płatności: Pieniądze gram, zachodni zjednoczenie, przelew bankowy Czas dostawy: W ciągu 24 godzin od daty płatności
  Polityka: Wyślij ponownie Pakiet: Torebka foliowa

  Do wstrzykiwań 100mg / ml najkrótszy estrogenny testosteron propionian testosteronu

  Propionianem testosteronu jest najkrótszy estrogenny produkt testosteronu. Istnieją pewne zalety i wady tego. Główną wadą jest to, że użytkownicy będą musieli wstrzykiwać Test Prop przynajmniej co drugi dzień przez cały cykl, aby uzyskać właściwe wyniki. Zalety są jednak mniej chłonne i utrzymują wodę, że produkty dłużej estrowane i ponieważ w każdej fiolce jest mniej estrów, na wtrysk jest więcej rzeczywistych testosteronów, co przynosi lepsze wyniki.

  Testosteron jest męskim hormonem płciowym odpowiedzialnym za wiele cech fizycznych i emocjonalnych mężczyzn. Tworzy głębiej głosy, popęd płciowy, agresję i, grubych, większych mięśni u mężczyzn. Testosteron powoduje, że mięśnie zachowują więcej azotu, co z kolei sprawia, że ​​mięśnie lepiej syntetyzują białka, wytwarzając większe mięśnie.
  Minusem sterydów testosteronu jest to, że aromatyzują one lub przekształcają się w estrogeny w organizmie. Kiedy organizm ma zbyt dużo estrogenów, zaczyna on nabierać kobiecych właściwości gynocomastia, retencja wody, zwiększenie tłuszczu, utrata popędu płciowego i skurcz jądra, są to najbardziej pewne skutki uboczne przyjmowania testosteronu i pozwalające na aromatyzację w organizmie.


  Propionian testosteronu jest powszechnie wytwarzanym, opartym na oleju związkiem do wstrzykiwania związku testosteronowego. Ester propionianowy spowolni tempo, w którym steryd jest uwalniany z miejsca wstrzyknięcia, ale tylko przez kilka dni. Propionian testosteronu działa zatem znacznie szybciej niż inne estry testosteronu, takie jak cypionian lub enantan, i wymaga znacznie częstszego schematu dawkowania w celu utrzymania stabilnego poziomu we krwi. Podczas gdy cypionian i enantat są wstrzykiwane co tydzień lub co dwa tygodnie, propionian jest zazwyczaj wstrzykiwany co sekundę. Ester propionianowy może być bardzo drażniący w miejscu zastrzyku. W rzeczywistości wiele osób wrażliwych zdecydowało się trzymać z dala od tego sterydu, a ich ciało reaguje z wyraźną bolesnością i niską gorączką, która może trwać kilka dni.


  Ci, którzy nie czują częstych zastrzyków, znajdą propionat jako skuteczny steryd. Podobnie jak w przypadku wszystkich testosteronów, jest to potężny narkotyk masowy, zdolny do szybkiego wzrostu wielkości i siły. W tym samym czasie wymawiane będzie gromadzenie się estrogenu i DHT (dihydrotestosteronu), dlatego należy spodziewać się typowych efektów ubocznych testosteronu. Wielu uważa propionian za najłagodniejszy ester testosteronu i preferowaną formę dla etapu diety i cięcia. Niektórzy pójdą tak daleko, że twierdzą, że propionian utrudnia ciało, dając użytkownikowi mniej wody i tłuszczu, niż zwykle oczekuje się testosteronu. Realistycznie jednak jest to nonsens. Ester jest usuwany przed aktywnym testosteronem w ciele, a ester nie może w jakikolwiek sposób zmieniać czynności macierzystego steroidu, spowalniając jego uwalnianie. Można powiedzieć, że propionian może być ulubionym testosteronem wśród kobiecych kulturystów (dla tych, którzy nalegają na testosteron), ponieważ poziomy we krwi są łatwiejsze do kontrolowania w porównaniu z innymi estrami. W przypadku pojawienia się objawów wirylizacji, nie chcielibyśmy czekać tygodni potrzebnych na stresy testosteronu, które spadną na przykład na przykład na enanthate.

  Podczas typowego cyklu widać działanie zgodne z testosteronem. U pacjentów wrażliwych na ginekomastię i retencję wody może potrzebować dodania antyestrogenów, takich jak Arimidex, Femara lub Aromasin. Osoby szczególnie borykające się ginekomastią mogą stwierdzić, że kombinacja Nolvadex i Proviron działa szczególnie dobrze w zapobieganiu / zatrzymywaniu tego wystąpienia. Również nieunikniony z testosteronem są androgenne działania uboczne, takie jak tłusta skóra, trądzik, zwiększona agresja i wzrost włosów na ciele / twarzy. Ci, którzy mogą mieć predyspozycje do łysienia typu męskiego, mogą również stwierdzić, że propionian pogarsza ten stan. Aby pomóc w walce z tym, można wybrać Propecia / Proscar, co zmniejszy gromadzenie się DHT w tkankach docelowych wielu androgenów. Pomoże to zminimalizować skutki uboczne (zwłaszcza wypadanie włosów), chociaż nie daje nam gwarancji. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów testosteronu, propionian hamuje produkcję endogennej testosteronu. Stosowanie leku pobudzającego testosteron, takiego jak HCG i / lub Clomid / Nolvadex, jest więc wymogiem w celu uniknięcia katastrofy po cyklu.

  Najczęstszym schematem dawkowania tego związku (mężczyzn) jest wstrzykiwanie od 50 do 100 mg dziennie lub codziennie. Podobnie jak w przypadku bardziej popularnych estrów, całkowite tygodniowe dawkowanie mieści się w zakresie 300-700 mg. Podobnie jak w przypadku wszystkich związków testosteronu, ten lek jest najbardziej odpowiedni do ćwiczeń w fazie nabłonka. Tutaj najczęściej łączy się z innymi silnymi środkami, takimi jak Dianabol, Anadrol lub Deca-Durabolin, które mogą działać całkiem nieźle. Propionat jest czasami stosowany także w przypadku niearomatyzujących anabolików / androgenów podczas cięcia lub diety w fazie treningu, a także czasu, w którym jest to szybkie działanie i natura androgenna. Popularne stosy obejmują umiarkowaną dawkę propionianu z anabolą doustną, taką jak Winstrol (15-35 mg na dobę), Primobolan (50-150 mg na dobę) lub oksandrolon (15-30 mg na dobę). Pod warunkiem, że procent tkanki tłuszczowej jest dostatecznie niski, może się znacznie poprawić wygląd gęstej muskularności (z wyłączeniem nadmiaru estrogenu z testosteronu). Można też dodać niearomatyzujący androgenowy trenbolon lub halotestynę, co powinno mieć jeszcze bardziej skrajne działanie na podskórny tłuszcz i twardość mięśni. Oczywiście, wraz ze zwiększoną zawartością androgenów, wszelkie związane z tym efekty uboczne staną się znacznie wyraźniejsze.

  Dostępność Propionianu Testosteronu:


  Testosteron Propionate jest powszechnie dostępny na czarnym rynku. Prawie każdy duży anaboliczny dostawca sterydów ma tę postać testosteronu. Rynek farmaceutyczny jest jednak inną opowieścią. Propionian testosteronu, chociaż zatwierdzony przez amerykańską FDA nie jest już produkowany przez aptekę w Stanach Zjednoczonych. Hormon można znaleźć pod kilkoma europejskimi etykietami farmaceutycznymi, ale podziemne wersje pozostają dominującymi formami.

  Jeśli zdecydujesz się kupić testosteron propionian, zdecydowanie zachęcam się do trzymania się z dala od marek, które mają być amerykańskimi wersjami klasy ludzkiej. Pamiętaj, że takie wersje nie istnieją, ale będą dostawcy, którzy próbują przenieść produkt jako amerykański gatunek ludzki. Wspólnymi renomowanymi markami, na których możesz polegać, są Testorapid Alpha Pharma, Jelfa z Testosteronum Propionicum oraz bułgarski testosteron.

  Steroidy, które mogą Ci się spodobać:

  Sterydy do cyklu wypełniania Sterydy do cyklu cięcia Sterydy tłuszczu Steroidy płynne, które są związane z Cypionianem Testosteronu
  Testosteron Enanthate Winstrol (Stanozolol) Winstrol Msza 500
  Cypionian testosteronu. Anawar (Oxandrolon) Primobolan Test Blend 500
  Deca-Durabolin Masteron (propionian drostanolu) Anavar Test 400 / tri test 400
  Dianabol Primobolan (Octan Methenolonu) Masteron Propionian testosteronu 200 mg / ml
  Anadrol Depot Primobolan (Enanthate Methenolone) Równowaga Supertest 450 mg / ml
  Acetat trenbolonu Doustny Turynabol (4-Chlorodehydrometylotestosteron) testosteron, Enanthate, Cypionate, Propionate, Sustanon-250 itd. Cypionat testosteronu 300 mg / ml
  Równowaga Propionian testosteronu Cypionat testosteronu 300 mg / ml
  Propionian testosteronu Testosteron Enanthate Kontakt:
  Testosteron Sustanon Cypionian testosteronu
  Zawieszenie testosteronu Sustanon 250
  Boldenon Undecylenat Baza testosteronowa
  Fenylopropionian Nandrolonu Trenbolon-octan
  Boldenon Undecylenat
  Fenylopropionian Nandrolonu

  Nasza wyższość

  Wuhan Body Biological Co, Ltd. wiodącym i profesjonalnym producentem i dostawcą sterydów anabolicznych, suplementów do budowy ciała i półproduktu farmaceutycznego.
  Ciepła usługa po sprzedaży dla Ciebie 24/7. Każde Twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe. Postępując zgodnie z zasadą pierwszego przekonania klienta, oferujemy najlepsze i najdelikatniejsze usługi, jak tylko będzie to możliwe.
  W naszej fabryce znajduje się zaawansowany sprzęt technologiczny i instrumenty chemiczne, takie jak aparat HPLC. Istnieje kilka dużych, średnich warsztatów i QA oraz centrum badawcze.
  Nasze towary są eksportowane do USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Australii, Kanady i wielu innych dziedzinach. Również zdobyliśmy i cieszyliśmy się dobrą renomą wśród nowych i stałych klientów.

  Szczegóły kontaktu
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Viki

  Tel: +8613264710010

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty