Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktyOralne sterydy anaboliczne

Metandienon Dianabol tabletki 10 mg * 100 tabletek Prawne anaboliczne sterydy dla dużych mięśni

Metandienon Dianabol tabletki 10 mg * 100 tabletek Prawne anaboliczne sterydy dla dużych mięśni

  • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle
  • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle
  • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle
  • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle
 • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
  Nazwa handlowa: Dianabol
  Orzecznictwo: ISO9001, SGS
  Numer modelu: CAS: 72-63-9

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 butelka
  Cena: USD20
  Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
  Czas dostawy: 3-7 dni
  Zasady płatności: Western Union, T/T, MoneyGram
  Możliwość Supply: 500 kopii / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Metandienon Słowa kluczowe: Dianabol
  CAS: 72-63-9 Specyfikacja: 10 mg * 100 tabletek
  Funkcja: Wielki mięsień Rynek eksportowy: USA, Wielka Brytania, Brazylia, Francja, Tajlandia ...
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności Warunki płatności: Money gram, western union, przelew bankowy
  Wygląd: Białe tabletki Pochodzenie: Hubei, Chiny

  Metandienon Dianabol tabletki 10 mg * 100 tabletek Doustne steroidy anaboliczne dla dużych mięśni

  Szybki szczegół:

  Nr CAS: 72-63-9
  Formuła molekularna: C20H28O2
  Waga molekularna: 300,44
  Wygląd: Biały proszek
  Stężenie: 50 mg / ml, dostosowane
  Pakiet transportowy: Torba foliowa, idealna dyskretna, zgodnie z wymaganiami
  Sposób wysyłki: FedEx, EMS, HKEMS, DHL, TNT, HKPOST
  Zapłata: T / T, Western Union, Money Gram, Bitcoin
  Czas dostawy: 4-7 dni roboczych od drzwi do drzwi

  Whatsapp: +8613429837396

  Dokładna informacja:

  Może być wiele powodów, dla których czytasz to teraz. Być może po prostu natknął się na to przypadkowo, a może myślisz o wyruszenia w świat anaboliki. Wszyscy chcemy wyglądać lepiej pod koniec dnia, prawda?

  Dianabol, który jest marką dla Methandrostenolone, jest potomkiem testosteronu. Mimo że od wielu lat nie jest legalnie dostępny w USA, wciąż jest jednym z najczęściej używanych leków czarnorynkowych.

  Świat sterydów może być mrocznym, mylącym miejscem. Możemy uzyskać bardzo różne porady w zależności od tego, gdzie go szukamy. Blogi, fora i ludzie tacy jak nasz przyjaciel "Big Pete" na siłowni dadzą nam wszelkie informacje, ale jedna rzecz, o której ludzie nie mówią, dopóki nie jest za późno, są zdrowymi skutkami ubocznymi sterydów. Oto 5 powodów, aby trzymać się z dala od Dianabol.

  Czym jest Metandienone?

  Metandienon, znany również jako metandienon lub metandrostenolon i sprzedawany pod nazwą handlową Dianabol, to syntetyczny i aktywny doustnie steryd anaboliczno-androgenny (AAS) i 17α-metylowana pochodna testosteronu, która została użyta medycznie, ale w większości przypadków nie jest już używana . Jest również używany niemedycznie do celów budowy ciała i poprawy wydajności.

  Metandienone został pierwotnie opracowany w 1955 roku przez CIBA i sprzedawany w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Jako produkt CIBA Dianabol, metandienon szybko stał się pierwszym szeroko stosowanym AAS wśród sportowców zawodowych i amatorów i pozostaje najczęściej stosowanym doustnie AAS do zastosowań innych niż medyczne.

  Obecnie jest substancją kontrolowaną w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii i pozostaje popularny wśród kulturystów. Metandienon jest łatwo dostępny bez recepty w niektórych krajach, takich jak Meksyk (pod nazwą Reforvit-B), a także jest wytwarzany w niektórych krajach azjatyckich.

  Kulturystyka:


  Metandienon jest używany przez kulturystów i nadal jest używany nielegalnie do dnia dzisiejszego, zazwyczaj łączony (układany) ze związkami wstrzykiwanymi, takimi jak propionian testosteronu, enantan testosteronu i cypionian testosteronu, a także inne leki do wstrzykiwania, takie jak octan trenbolonu. [Potrzebne źródło]

  Kilku odnoszących sukcesy sportowców i zawodowych kulturystów przyznało się do długoterminowego stosowania metandiononu przed wprowadzeniem zakazu stosowania tego leku, w tym Arnolda Schwarzeneggera. [14] [15] Inne sterydy otoczone metandienonem to przede wszystkim, jeśli nie zawsze, związki do wstrzykiwania, takie jak testosteron, trenbolon i nandrolon. [Potrzebne źródło] Duże dawki i długotrwałe stosowanie metandiononu wiązały się z ekscentrycznym przerostem lewej komory serca, który przedstawia znacznie zwiększone ryzyko kardiomiopatii jeśli i kiedy przerośnie zanikają. [potrzebne medyczne odwołanie] Sportizm jest zwykle związany z przerostem lewej komory; jednak naturalny atletyzm ogólnie przedstawia koncentryczny wzrost lewej komory, który nie jest związany ze zwiększonym ryzykiem kardiomiopatii.

  Historia:

  Metandienon został po raz pierwszy opisany w 1955 roku. [1] Został on zsyntetyzowany przez naukowców z laboratoriów CIBA w Bazylei w Szwajcarii. CIBA złożyła wniosek o patent amerykański w 1957 r. [20] i rozpoczęła sprzedaż leku jako Dianabol w 1958 r. W Stanach Zjednoczonych [1] [21]

  Wkrótce po tym, w 1959 roku, CIBA współpracowała z John Bosley Ziegler (lekarzem specjalizującym się w rehabilitacji fizycznej i wczesnym pionierem w dziedzinie poprawy wydajności farmaceutycznej), aby przetestować działanie Dianabolu na profesjonalnych ciężarowców. Ziegler miał bliskie stosunki z Bobem Hoffmanem, właścicielem York Barbell Company i trenerem olimpijskiej drużyny USA w zakresie podnoszenia ciężarów [22] [23], przyznając mu dostęp do osób w szczytowych warunkach wykonania [24] [21] [7].

  Pierwsze niepewne eksperymenty były rozczarowujące. Na przykład zwycięzca AAU Mr. America, Jim Park, zgłosił, że "jedynym skutkiem było natychmiastowe wzwód po zobaczeniu każdej kobiety". Jednak Ziegler uważał, że Dianabol ma znaczny potencjał jako anabolik. Podczas przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w 1960 r. Zaproponował Hoffmanowi, że zostanie on przydzielony najwyższym członkom amerykańskiej drużyny olimpijskiej. Hoffman był jednak ostrożny, a później zauważył, że "zbyt blisko jest dać mężczyznom, którzy będą reprezentować USA". Według Grimka "najwyraźniej nie sądzi on, że przyniesie on tak wiele dobrego, a może nawet przyniesie szkodliwe efekty, ... wydaje się wątpliwy". [7]

  Zamiast tego Dianabol został podany różnym osobom podnoszącym poziom, aby zbadać jego skuteczność i bezpieczeństwo. Wśród pierwszych tematów znaleźli się John Grimek, Bill March, Charles Vinci i Louis Riecke, a także sami Ziegler i Hoffman [7]. Hoffman później skomentował zaskakujące efekty nowego leku, mówiąc, że "za pięć dni mógłbym się zwijać i naciskać więcej, a ja przybrałem na wadze", i że "kiedy poszedłem na konkurs podnoszenia ciężarów, lub gdy miałem płaszcz w dowolnym miejscu , ludzie powiedzieliby: "Skąd wzięły się te wszystkie mięśnie?". [7] Riecke szybko nabrał masy mięśniowej i siły, i zgłosił "ciągłe uczucie euforii i energii." Jego wyniki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród innych elitarnych ciężarowców, i pogłoski, że Ziegler dokonał wielkiego przełomu w swoich badaniach, próbował odciągnąć ich ciekawość od podpowiedzi nowych technik izometrycznych i hipnotycznych.

  Jak zażywać Dianabol?

  Chociaż Dianabol jest dostępny w formie do wstrzykiwania, jest najczęściej stosowany jako doustny steryd w postaci małej tabletki. Dianabol ma stosunkowo krótki okres półtrwania, co oznacza, że ​​dla użytkownika utrzymanie stabilnego poziomu stężenia we krwi najlepiej przyjmować dzienną dawkę podzieloną w ciągu dnia. Dzielenie dawki Dianabolu jest zwykle łatwe ze względu na dawkę dostępnych tabletek i wydaje się korzystne skonsumowanie dawki w czasie posiłku, aby zminimalizować ewentualne rozstrój żołądka.


  Istnieje inna szkoła myślenia, którą można usłyszeć w innych artykułach o Dianabol i na forach kulturystycznych, które mają spożywać pełną dzienną dawkę przed treningiem. Mówi się, że ta metoda ma większy wpływ na przyjmowanie leków i większą wydajność na siłowni ze względu na szczytowe stężenie we krwi osiągnięte podczas treningu. Ta metoda brzmi zachęcająco, ale musimy również pamiętać, że ten schemat podawania spowoduje większe obciążenie wątroby. Metoda ta jest nadal stosowana przez wielu doświadczonych użytkowników Dianabol, jednak głównie za pomocą narkotyków jako anabolik przed treningiem. Dla większości użytkowników rozsądniej byłoby podzielić dawkę.

  Dawki cyklu Dianabol:


  Zazwyczaj stosowana dawka leku Dianabol wynosi 30-50 mg na dobę, z cyklem zwykle trwającym od 4 do 6 tygodni. 30-40mg byłaby skuteczną dawką dla osoby, która jest nowa w Dianabol, co powoduje znaczne zwiększenie masy mięśniowej i siły, przy jednoczesnym ograniczeniu możliwych skutków ubocznych. Większa liczba użytkowników może chcieć przyjąć nieco wyższą dawkę, chociaż podobnie jak większość innych związków, istnieje poziom dawkowania, w którym mięśnie i siła zyskują plateau, a efekty uboczne rosną, co powoduje, że nie warto zwiększać dawki. . Większość doświadczonych użytkowników rzadko przyjmuje dawkę przekraczającą 70-80 mg na dobę.

  Doświadczeni użytkownicy mogą chcieć zestawić Dianabol z innymi sterydami, które są zwykle używane w cyklach masowych. Testosteron Enanthate i Deca-Durabolin, na przykład, dieta bogata w kalorie i bardzo potrzebne składniki odżywcze do wzrostu. Na drugim końcu spektrum, wielu nowicjuszy zaczyna Dianabol jako samodzielny w swoim pierwszym cyklu sterydów anabolicznych. Dianabol, steryd, który może przynieść ogromne przyrosty masy mięśniowej, będąc powszechnie dostępnym doustnym steroidem, jest bardzo dobrze przyjmowany przez niedoświadczonego i nieśmiałego użytkownika.

  Inne produkty:

  Nazwa produktu: HGH (ludzki hormon wzrostu)
  Nr CAS: 12629-01-5
  Specyfikacja: 10iu
  Wygląd: biały proszek
  Forma i receptury: Sterylny filtrowany biały liofilizowany (liofilizowany)
  Czystość: > 98% według RP-HPLC
  Zawartość wody: ≤ 7,0% przez Karla Fischera
  Zawartość octanu: ≤ 10,0% według RP-HPLC
  Endotoksyny bakteryjne: ≤ 5EU / mg
  Stosowność: Nadaje się do hodowli komórkowych i doświadczeń na zwierzętach, Nie do użytku przez ludzi!
  Przechowywanie: 2-8 stopniowa chłodziarka
  Dostawa: 1 dzień roboczy na gotowe towary, 7 dni do miejsca przeznaczenia.
  Pakiet: 1kit = 10 szt. Folia aluminiowa + bańka + karton
  Dostosowane: przyjęty.
  Kraj pochodzenia: Chiny

  Szczegóły kontaktu
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Penny

  Tel: +8613429837396

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty