Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktyOralne sterydy anaboliczne

D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Sterydy anaboliczne Dianabol CAS 72-63-9

D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Sterydy anaboliczne Dianabol CAS 72-63-9

  • D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Anabolic steroids Dianabol CAS 72-63-9
  • D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Anabolic steroids Dianabol CAS 72-63-9
  • D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Anabolic steroids Dianabol CAS 72-63-9
 • D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Anabolic steroids Dianabol CAS 72-63-9

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
  Nazwa handlowa: bodybiological
  Orzecznictwo: IS09001,SGS
  Numer modelu: CAS: 72-63-9

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 gram
  Cena: USD1/gram
  Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
  Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 560 kg / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Słowa kluczowe: Methandrostenolone Inne imię: Dianabol
  Sposób wysyłki: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS Warunki płatności: Moneygram, Western Union, przelew bankowy
  Czas dostawy: 5-7 dni Polityka: Wyślij ponownie
  Funkcja: Utrata masy ciała Wygląd: Biały proszek

  72-63-9 D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Sterydy anaboliczne Dianabol

  whatspp: +8613264710010

  Profil Dianabol:

  [17a-metylo-17b-hydroksy-1,4-androstadien-3-on]
  Masa cząsteczkowa: 300,44
  Wzór: C20H28O2
  Temperatura topnienia: nie dotyczy
  Producent: Ciba (pierwotnie)
  Skuteczna dawka: 15-50 mg na dzień
  Aktywne życie: 5 godzin
  Czas detekcji: do 6 tygodni
  Stosunek anaboliczno / androgenny (zakres): 90-210: 40-60

  Cykl Dianabol


  Cykl Dianabol jest jednym z najstarszych cykli wszech czasów, ponieważ Dianabol jest drugim sterydem, jaki kiedykolwiek stworzono, i jednym z niewielu stworzonych wyłącznie w celu poprawy wydajności. Jeden z najpotężniejszych i najszybciej działających steroidów, które możemy uzupełnić, pojedynczy cykl Dianabol może przynieść ogromne zyski w pozornie rekordowym czasie. Często zdarza się, że pojedynczy cykl Dianabol daje zaledwie 20, a nawet 30 funtów w ciągu zaledwie kilku tygodni, a jak można się domyślić, olbrzymia większość, która jest uzupełnieniem Dbola, jak powszechnie wiadomo, robi to dla zysków poza sezonem. To jest poprawne; najlepszy czas na uzupełnienie Dbolem jest taki, gdy łączony. Oczywiście, możesz zapytać, kiedy najlepiej poświęcić na to cykl, jakie dawki powinieneś użyć i na co powinieneś je ustawić? Cóż, mamy fantastyczne wiadomości, ponieważ odpowiemy na każde z tych pytań tutaj i teraz. Jeśli szukasz udanego cyklu Dianabol, trafiłeś we właściwe miejsce.

  Bez wątpienia najczęstszy czas, który większość uzupełni Dbol, znajduje się na samym końcu cyklu łączenia. Pomysł jest prosty; ponieważ wolniejsze działające steroidy budują się w twoim systemie, szybko działający Dbol przynosi zyski już od samego początku, w istocie jesteś kopnięciem rozpoczynającym cykl. Gdy inne sterydy zaczną się kopać, a to może zająć trochę czasu w zależności od stosowanego sterydów, już osiągniesz dobre rezultaty. Dzięki nowym osiągnięciom i kontynuacji cyklu inne sterydy poprawią je, a dzięki odpowiedniej diecie i treningowi znacznie wzmocnią twoją pracę. Dla początkujących, a dla większości sportowców poprawiających wydajność, rozpoczęcie gry definiuje cykl Dianabol.

  O ile rozpoczęcie kopania jest niezwykle ważnym okresem użytkowania, jest inny okres, który często jest ignorowany i głęboko wykorzystywany przez weteranów Dbol. Kiedy uzupełniamy sterydy anaboliczne, tak jak to jest, gdy tego nie zrobimy, nieuchronnie uderzymy w ścianę. Gdy uderzymy w ścianę, coś musi dać, trzeba wprowadzić zmiany, albo nie zrobimy żadnego postępu. Jest wiele sposobów na wprowadzenie zmian, wiele rzeczy, które możemy zrobić, ale dodanie w połowie cyklu Dianabol może być fantastycznym wyborem. Dzięki swojej silnej naturze Dbol pomoże ci przebić się przez punkt klejenia i nadać życiu cykl życia. Oczywiście, będą to zwykle próbowali tylko ci, którzy prowadzą wyjątkowo długie cykle, a jedynymi, którzy to zrobią, są ci, którzy mają dużo czasu w siodle. Nie jest to zalecane dla początkujących i tych, którzy nie mają kontaktu z sterydami anabolicznymi. Jeśli chcesz wdrożyć ten typ cyklu Dianabol, musisz zrozumieć, jak reaguje na to twoje ciało, a także inne hormony, które możesz przyjmować.

  Jeśli wdrożysz cykl Dianabol, musisz to zrozumieć. Chociaż Dbol jest jednym z potężnych sterydów anabolicznych, nie jest to magiczna pigułka. Jeśli uzupełnisz Dianabol, nie spowoduje to, że będziesz duży. Zgoda, twoja siła pójdzie w górę, ale jak duży dostaniesz, będzie zależał tylko od jednej rzeczy i tylko jednej rzeczy; jedzenie. Jeśli nie zjesz wystarczająco dużo, aby zaspokoić swoje potrzeby wzrostu, nie będziesz się rozwijać. I odwrotnie, jeśli jesz wystarczająco dużo, aby rosnąć, a dodasz Dianabol, będziesz rosnąć bardziej niż inaczej. To nie jest nauka rakietowa, ale z jakiegoś powodu jest to pojęcie utracone na większości. Należy również pamiętać, że jeśli prowadzisz cykl Dianabol, nie oznacza to, że powinieneś jeść jak świnia. Jeśli wąchasz i jesz, jakby nie było końca, Dbol czy nie, przytyjesz. Zasady żywienia nie zmieniają się tylko dlatego, że uzupełniasz sterydy anaboliczne.


  Cycles & Doses


  Dla większości mężczyzn 20mg-30mg dziennie będzie standardową dawką dla początkujących, aw wielu przypadkach cały Dianabol może potrzebować mężczyzny. W przypadku bardziej zaawansowanego wzmacniacza wydajności, można bezpiecznie stosować 50 mg na dobę, ale trzeba będzie uważnie monitorować ciśnienie krwi, aby zapewnić bezpieczeństwo. Znajdziecie tych, którzy biegają aż 100 mg dziennie, a gdy niektórym się to uda, nie jest to coś, co moglibyśmy polecić. Dawki tego rodzaju są niezwykle niebezpieczne, ponieważ otwierają drzwi do niepożądanych skutków.

  Dianabol Recenzje:


  D-Anabol 25 Dianabol to po prostu fantastyczny steryd, tak naprawdę nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć. To bardzo prosty steryd anaboliczny, bardzo prosty, ale jak wiele rzeczy w życiu czasami podstawa może być niesamowita. Jeśli szukasz szybkiego wzrostu, który daje pełny wygląd, jest to steryd dla ciebie. Jeśli utkniesz w rutynie, a twoje postępy uderzyły w ścianę, znowu jest to steryd dla ciebie. Istnieją sterydy, które mogą dawać podobne szybko działające wyniki. Anadolowy steryd Anadrol (Oxymetholone) jest najczęściej porównywany do Dianabol pod tym względem; jednak jego potencjał negatywnych skutków ubocznych jest większy niż Dianabol. Wielu twierdzi, że Anadrol jest silniejszy, ale wiele często stosuje dawki Anadrolu dużo wyższe niż Dbol. Niektóre dane sugerują, że w miligramie w przeliczeniu na miligram, Dianabol jest w rzeczywistości mocniejszym sterydem.

  Bez względu na jego całkowity poziom mocy, który wszyscy się zgodzą, jest wysoki, miejsce Dianabol w historii sterydów anabolicznych jest ważne. Sportowcy zawsze dążyli do tego, aby być najlepszymi, a doskonalenie wyników zawsze było pościgiem. Wstrzykiwanie ekstraktu z jąder do jedzenia surowych jąder zwierzęcych we wszystkich stanowi część sportu; ten drugi, odkąd istniały sporty. Jednak byłoby Dianabol, które przyniosły nowoczesny wiek poprawy wydajności i realizacji tego, co sterydów anabolicznych może zrobić w wydajności. Co dziwne, przez dziesięciolecia ci, którzy popierali blokady sterydów, zachwalali, że nie ma dowodów, że Dianabol faktycznie poprawia wydajność. W rzeczywistości pojawiły się oficjalne upominki z tego powodu. Każdy, kto użył sterydów wie, jak absurdalne jest to, a jeśli nie, to nie byłby jednym z najbardziej poszukiwanych sterydów anabolicznych na świecie od ponad 50 lat.

  M-1-Testosteron (M-1-T) Powiązane Gorąca sprzedaż Sterydy anaboliczne :

  Surowe sterydy Źródło proszku SERM SARM Wstępnie zmieszany Półprodukt
  Steroids Solution
  Blend Steroid Solutions
  Mieszanka testosteronowa Sustanon 250 mg, 400 mg / ml Mieszanka testowa 450 mg
  Propionian testosteronu Test Prop 100mg / ml Mieszanka testowa 500 mg
  Enanthate testosteronu Test E 250 mg, 300 mg / ml Tri Tren 180 mg
  Cypionat testosteronu Test Cyp 250mg, 300mg / ml Tri Test 300 mg, 400 mg
  Dekanian nandrolonu Deca Durabolin 250mg / ml Tri Deca 300 mg
  Nandrolon Phenypropionian NPP 100 mg, 150 mg / ml Tren Test 225 mg
  Boldenone Undecylenate Equipoise 250mg, 300mg, 400mg / ml Tren Test Depot 450mg
  Oxandrolone Boldenone Cypionate 200 mg Equi Test 450 mg
  Stanozolol Winstrol Zawiesina 50mg wody Supertest 450 mg
  Octan Trenbolonu Stanozolol 50 mg / ml na bazie oleju Anomass 400 mg
  Trenbolon Enanthate Tren Ace 100 mg / ml Rippex 225mg
  Propionian drostanolonu Trenbolon en 100 mg, 200 mg / ml Masa 500 mg
  Octan metenolonu Tren Hexa 75mg / ml Rip Cut 175 mg
  Dianabol Masteron 100 mg, 150 mg / ml TMT 300 mg
  Turinabol Primobolan 100mg / ml TMT 375 mg
  Clomifene Anavar 50 mg / ml TM Blend 500 mg
  MK-2866 Anastrozol 5 mg / ml

  Szczegóły kontaktu
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: John

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty