Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktySterydy anaboliczne Deca

100 mg / Ml do wstrzykiwań Cyprynian Nandrolonu Prawnego, 601-63-8 Strongest Steroid For Strength

100 mg / Ml do wstrzykiwań Cyprynian Nandrolonu Prawnego, 601-63-8 Strongest Steroid For Strength

  • 100 mg / Ml do wstrzykiwań Cyprynian Nandrolonu Prawnego, 601-63-8 Strongest Steroid For Strength
  • 100 mg / Ml do wstrzykiwań Cyprynian Nandrolonu Prawnego, 601-63-8 Strongest Steroid For Strength
  • 100 mg / Ml do wstrzykiwań Cyprynian Nandrolonu Prawnego, 601-63-8 Strongest Steroid For Strength
  • 100 mg / Ml do wstrzykiwań Cyprynian Nandrolonu Prawnego, 601-63-8 Strongest Steroid For Strength
100 mg / Ml do wstrzykiwań Cyprynian Nandrolonu Prawnego, 601-63-8 Strongest Steroid For Strength
Szczegóły Produktu:
Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Body Biological
Orzecznictwo: SGS, ISO9001
Model Number: CAS: 601-63-8
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 1g
Cena: USD1/G
Packaging Details: Foil bag, disguised discreat package or according to customer needs.
Delivery Time: in 24 hours
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 300KG/month
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Product name: Nandrolone Cypionate CAS No: 601-63-8
Description: White Crystalline Powder Delivery: 5-7 days
Payment: Western Union, Moneygram, TT Policy: Resend policy
Purity: 99% Whatsapp: +8613264710010
High Light:

Deca durabolin steroid

,

steroidy mięśniowe

100mg / ml Injectable Legal Deca Steroidy anaboliczne Nandrolon Cypionat

Szybki podgląd

Nazwa produktu Cypionian Nandrolonu
Inna nazwa NANDROLONE PHENPROPIONATE;
Numer rejestracyjny CAS 601-63-8
EINECS 210-006-7
Formuła molekularna C26H38O3
Waga molekularna 398.57812
Analiza 200 mg / ml

Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, związek pośredni tibolonu.

Cypionian Nandrolonu

Nandrolon-Cypionian jest jednym z licznych związków Nandrolonu na rynku; Jednakże nie jest tak popularne, jak niezwykle popularny i wysoce dostępny Nandrolone-Decanoate (Deca-Durabolin). Deca-Durabolin jest przewożony przez każdego dostawcę na ziemi i jakiejkolwiek aptece na całym świecie, a następnie mamy Nandrolone-Phenylpropionate (Durabolin lub NPP), a następnie mamy Nandrolone-Cypionate; Możesz to wiedzieć najlepiej jak Dynabol. Dynabol nie jest niższą formą Nandrolonu w porównaniu do innych bardziej popularnych form; To po prostu nie jest tak szeroko dostępne i dzieli tak wiele podobieństw z Deca-Durabolin, że większość dostawców nie czuje potrzeby prowadzenia obu. W każdym razie, gdy poruszamy się razem z naszymi dyskusjami na tych stronach, znajdziesz Nandrolone-Cypionate i Nandrolone-Decanoate być dla wszystkich intensywnych celów identyczne.

Jeśli naprawdę chcesz zwiększyć swój naturalny poziom testosteronu i otrzyma wszystkie korzyści, które są z nim związane. Większa masa mięśni i wytrzymałość, zwiększona wytrzymałość, zwiększona regeneracja itp. To najważniejszy produkt, jaki kiedykolwiek będziesz używać!


Bez wątpienia ten sterydowy główny tryb działania ma na celu promowanie masy mięśniowej, a to właśnie z tego powodu najbardziej się uzupełnia. Tak, Nandrolone-Cypionate może być użyty w cyklach cięcia również do celów wtórnych, ale nie jest zalecane dla większości wzmacniaczy mocy podczas tej fazy użycia, jeśli są dostępne inne rzeczy. Poza promocją masową istnieje niewiele sterydów anabolicznych, które promują wytrzymałość mięśniową jak Dynabol, a jeśli chodzi o leczenie i odzysk lub po prostu całkowite odmłodzenie, hormon nandrolonu nie może być pokonany. Jest to steryd, który jest znany ze swojej zdolności do przynoszącej niesamowitą ulgę w stawach, ale wykazano również, że wspomagają regenerację ścięgien i więzadeł; Nawet w samej tkance mięśniowej; Nie mówimy o efektach maskujących, ale o bezpośredniej odmłodzeniu.


Nie zaprzecza się, że Nandrolone-Cypionate jest potężnym i bardzo korzystnym sterydem anabolicznym, ale podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne może powodować efekty uboczne. Na szczęście, dla zdrowego dorosłego mężczyzny, takie działania niepożądane można uniknąć poprzez odpowiednią suplementację, a dla zdrowego dorosłego mężczyzny jest bardzo łatwe dla tej możliwości skutecznej suplementacji, aby stać się rzeczywistością. Anaboliczny steryd, który niesie silną naturę progestynu, Nandrolon-Cypionat nie aromatyzuje, ale nie w znacznym stopniu; To wszystko sprawia, że ​​ginekomastia i nadmiar retencji wody są prawdziwą możliwością i podobnie jak wszystkie hormony nandrolonu może mieć negatywny wpływ na ciśnienie krwi i poziom cholesterolu. Mimo to, z odpowiednim dawkowaniem, istniejącym dobrym stanem zdrowia i odpowiednią dietą oraz stosowaniem inhibitora aromatazy, możliwe jest uniknięcie wszystkich ostatnich działań ubocznych.


Oczywiście nie są to jedyne kwestie, o których musisz się zdawać; Hormon nandrolonu jest jednym z najbardziej tłumiących naturalny testosteron, jaki kiedykolwiek znajdziesz; Mówimy o całkowitym tłumieniu. Z tego powodu egzogenna suplementacja testosteronem jest niezwykle ważna, jeśli chcesz uniknąć niskiego poziomu testosteronu. Forma testosteronu, którą wybierzesz, nie jest problemem, po prostu musisz dostarczyć swoim ciału tego, czego potrzebuje, ale ile potrzebujesz testosteronu zależy od ilości podawanej przez Nandrolone-Cypionate. Większość z nich znajdzie proporcję 1: 1, ale niektóre będą potrzebowały proporcji 2: 1 lub blisko; Testosteronem jest wyższy dawkowany steroid.


Niezależnie od celu, objętości, cięcia lub całkowitego odmłodzenia terapeutycznego, jest to doskonały steryd anaboliczny, ale jest to jedyne, które powinny być stosowane tylko przez zdrowych mężczyzn dorosłych. Kobiety mogą uzupełniać Nandrolone-Cypionate w bardzo małych dawkach, ich ocena wirylizacji nie jest tak wysoka jak wiele innych sterydów, ale nadal jest wystarczająco wysoka, aby budzić obawy, a jako takie są lepsze opcje. Ponadto, podobnie jak w przypadku wszystkich sterydów anabolicznych, nandrolon-cynkonian nie powinien być stosowany przez nastolatków, ponieważ będzie to ogromnie szkodliwe dla ich rozwijającego się androgenu; Często w sposób nieodwracalny. Mając to na uwadze, zanurz się w ten potężny 19-nortestosteronowy związek steroidowy, odkryj prawdę, obracając się wokół jej zalet i efektów ubocznych i doprowadzisz do udanej suplementacji.

Skutki uboczne Cypionianu Nandrolonu

Podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, Nandrolone-Cypionate niesie ze sobą niekorzystne efekty uboczne i dotyczy wszystkich sterydów i ciał o charakterze nie sterydowym, które można umieścić w naszym ciele; Nawet witaminy, a nawet niektóre potrawy. Oczywiście, jest to również jeden z najbardziej dobrze tolerowanych sterydów anabolicznych wszech czasów, a bezpieczna, skuteczna i pozbawiona skutków suplementacja jest bardziej niż to możliwe dla zdrowego dorosłego mężczyzny. To jest coś, co jest trudne dla wielu osób, aby tam wejść; Przecież mówimy o sterydie anabolicznym i myśleniu, że efekty uboczne są możliwe, a nie zagwarantowane jest obcą koncepcją wielu. Mając to na uwadze, chcemy przyjrzeć się możliwym skutkom ubocznym preparatu Nandrolone-Cypionate, wyjaśnić, dlaczego są one możliwe, w jaki sposób można je uniknąć i nie martwić, jeśli zastosujesz właściwe kroki.

Odprawa celna Nie musisz martwić się o stawkę celną, nasz odpraw celny jest w 100%
Pakowanie produktów Pakiet dyskretny. Opakowanie najlepiej Ci odpowiada, aby bezpiecznie przekraczać przepisy celne. Lub jeśli masz swój własny idealny sposób, może to również wziąć pod uwagę.
Serwis pogwarancyjny Ciepła usługa po sprzedaży dla Ciebie 24/7. Każde Twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Bezpieczeństwo wysyłki Wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS), przez air.The najbardziej profesjonalny spedytor byłby rekomendowany dla Ciebie.
Czas dostawy Mamy zapas, więc możemy dostarczyć szybko w dniu, w którym otrzymujemy zapłatę.
Płatność warunku Unii Zachodniej, gram pieniędzy, T / T

Szczegóły kontaktu
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Viki

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty