Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktySterydy anaboliczne Deca

191AA Skuteczny hormon wzrostu HGH ludzkiego hormonu wzrostu Hypertropina Jintropina Kigtropina

191AA Skuteczny hormon wzrostu HGH ludzkiego hormonu wzrostu Hypertropina Jintropina Kigtropina

  • 191AA Skuteczny hormon wzrostu HGH ludzkiego hormonu wzrostu Hypertropina Jintropina Kigtropina
  • 191AA Skuteczny hormon wzrostu HGH ludzkiego hormonu wzrostu Hypertropina Jintropina Kigtropina
  • 191AA Skuteczny hormon wzrostu HGH ludzkiego hormonu wzrostu Hypertropina Jintropina Kigtropina
  • 191AA Skuteczny hormon wzrostu HGH ludzkiego hormonu wzrostu Hypertropina Jintropina Kigtropina
191AA Skuteczny hormon wzrostu HGH ludzkiego hormonu wzrostu Hypertropina Jintropina Kigtropina
Szczegóły Produktu:
Place of Origin: Hubei, China
Nazwa handlowa: Human Growth Hormone
Orzecznictwo: ISO9001, SGS
Model Number: CAS: 96827-07-5
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 1kit
Cena: USD50/kit
Packaging Details: Foil bag
Delivery Time: within 24 hours after the payment
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 1000kits/month
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Keywords: Human Growth Hormone Appearance: Freeze Dried Powder
CAS: 96827-07-5 Shipping way: Fedex, TNT, DHL, UPS, HK EMS
Payment terms: Moneygram, Western Union, bank transfer Specification: 10iu/vial 10vials/kit 100iu/kit
MOQ: 1kit Grade: 191aa
Whatsapp: +8613264710010
High Light:

Steroidy mięśniowe

,

ludzki hormon wzrostu

191AA Skuteczna hipotropina Jintropina Kigtropina HGH ludzki hormon wzrostu

Ludzki hormon wzrostu


Hormon wzrostu ludzkiego, powszechnie znany jako HGH, jest hormonem peptydowym na bazie białka o niewiarygodnych właściwościach i funkcjach anabolicznych występujących we wszystkich ludziach i istotnym dla wielu funkcji w ludzkim ciele. Chociaż terapia HGH istnieje od wielu lat, bezpieczna i skuteczna administracja nie jest dostępna aż do połowy lat 80., kiedy pierwsze wersje syntetyczne trafiły na półkę; Przed tym okresem jedynym sposobem uzyskania hormonu wzrostu ludzkiego w terapii była bezpośrednia ekstrakcja z przysadki trutni; Często niebezpieczną i nienaturalną praktyką. Jednak do końca lat 90. i na początku 2000 roku HGH w formie biosyntezy był obecnie dostępny i od tego czasu jest jednym z najbardziej poszukiwanych hormonów zarówno w terapii zastępczej hormonalnej, jak iw świecie poprawy wyników. Zwykle określana jako fontanna hormonu młodości HGH okazała się wykazywać wiele cech w zachowaniu młodości i wigoru, a także rozwoju mięśni i poprawienia sprawności metabolicznej. Nawet gdy Hormon Wzrostu Człowieka pozostaje jednym z bardziej kosztownych hormonów do zakupu, ponieważ jego zalety są świetne, a ich bezpieczeństwo jest prawie doskonałe, pozostaje nadal bardzo popularne pomimo tego, że cena może zapłacić.

Produkcja ludzkiego hormonu wzrostu jest regulowana przez podwzgórze w mózgu, co determinuje, ile HGH będzie wytwarzane w przysadce mózgowej. Podczas gdy przysadka jest odpowiedzialna za produkcję, taka nie może wystąpić, dopóki podwzgórze nie uwalnia hormonu wzrostu hormonu wzrostu ludzkiego (HGHRH) i somatostatyny (SST) z kolei pobudzając przysadkę do wytwarzania i uwalniania HGH. Kwota wyprodukowana i zwolniona w dużej mierze zależy od ilości HGHRH i SST, ale w tym celu odegranie znacznej roli w diecie i ćwiczeniach, w znacznej mierze dzięki temu, że fizyczna stymulacja spowoduje większą podaż.


Kiedy hormon wzrostu jest obecny, w dużej mierze odpowiedzialny jest za produkcję komórek, a także naprawę i regenerację, co z kolei prowadzi do wzrostu i wyższego poziomu skuteczności w komórkach ciała. Dzięki obecności komórek HGH znacznie wzrasta, jak również wielkości i wytrzymałości struktury istniejących komórek. Oznacza to, że teraz mamy większą dostępność komórek, które są konstrukcyjnie silniejsze i mają wyższy poziom wydajności w celu wykonywania różnych zadań, za które odpowiadają.


Hormon wzrostu ludzkiego odgrywa ponadto kluczową rolę w odniesieniu do aminokwasów i szybkości konwersji do białka wewnątrz komórek. Większa wydajność konwersji aminokwasów w połączeniu ze wzrostem strukturalnym komórek ze zwiększonym podziałem komórek korpus poprawnie zwiększa jego wydajność w bardziej wydajny sposób. HGH jest także kluczowym czynnikiem wpływającym na wydajność metaboliczną, który pobudza spalanie przechowywanego tłuszczu w organizmie tak, że może być wykorzystywany do produkcji energii w organizmie; Im większa ilość HGH, tym większe będzie spalanie tłuszczu; Łączy to ze swoją wysoce anaboliczną naturą, uzyskiwaną przez swój własny styl działania i masz jeden niesamowity hormon.


HGH jest kolejnym czynnikiem w procesie gojenia się i jest to istotne znaczenie dla wzmacniacza osiągów, ponieważ naprawa tkanek jest tam, gdzie występują postępy. Ze względu na poprawę strukturalną i produkcję, obracającą się wokół podziałów, poprawia się nie tylko odżywienie, ale także może go uzdrowić; Im więcej hormonu wzrostu ludzkiego obecnego w organizmie tym więcej i szybciej proces gojenia.


Korzyści z ludzkiego hormonu wzrostu:


Aby zrozumieć korzyści płynące z ludzkiego hormonu wzrostu, możemy w znacznej mierze zobaczyć je po prostu zrozumieć jego podstawowe funkcje (omówione powyżej); Jednak niestety, gdy dojrzewamy tego rodzaju korzyści, zaczęliśmy tracić czas, ponieważ naturalna produkcja HGH maleje wraz z wiekiem, a często z dużą szybkością. Z tego powodu coraz więcej ludzi na całym świecie zaczęło uzupełniać biosyntezy ludzkiego hormonu wzrostu w celu uniknięcia takiego katastrofy, a także wielu sportowców z baseballu do piłki nożnej, lekkoatletyki do kulturystów i podnośników , Szczury w siłowni i wszystko w między nimi. Podczas gdy dawki terapeutyczne ukierunkowane na spowolnienie oznak starzenia się są powszechne, ponieważ odnosi się do sportowców i zwiększają dawki zwiększające skuteczność, są znacznie większe, ponieważ pomysł nie polega jedynie na zapewnieniu odpowiedniego poziomu, lecz przekroczeniu ich, aby korzyści mogły stać się Jeszcze bardziej udoskonalone.


Poprzez zastosowanie dodatkowego hormonu wzrostu człowieka osoba może oczekiwać, że czerpią korzyści z kilku korzystnych aplikacji i są powszechnie stosowane do wszystkich, którzy używają go niezależnie od celu; Jednak szybkość przyspieszania i całkowity koniec będą się różnić w zależności od dawki i sprzęgu anabolicznych steroidów androgennych. Stosowanie anabolicznych steroidów jest bardzo popularne w przypadku stosowania HGH w świecie atletycznym, ponieważ działają w sposób umożliwiający wspólne działanie zwiększające efekty każdego z nich.


Ci, którzy zarządzają biosyntezy HGH, mogą w dużej mierze spodziewać się wielu korzystnych cech, takich jak wzrost tkanki mięśniowej, wyższe wskaźniki metaboliczne, chudsza i mocniejsza sylwetka, zwiększona regeneracja w organizmie, zwiększona wytrzymałość kości, stawów i ścięgna, zdrowsza wyglądająca skóra, jak również Zwiększona energia. Choć są to w znacznej mierze cechy fizyczne w ich ogólnym znaczeniu, Hormon Wzrostu Ludzkiego wykracza daleko poza bezpośrednią fizyczność i posiada inne bardzo ważne cechy. Ci, którzy uzupełniają hormon wzrostu ludzkiego, stwierdzą, że mają większą jasność myślenia i skupienia oraz ogólny nastrój, ponieważ HGH może w znacznym stopniu zapobiegać takim problemom, jak depresja. Jeśli poziom HGH w organizmie spadnie poniżej optymalnego zakresu, każdy omawiany pozytywny pozytywny efekt również zaczyna słabnąć; Dlatego, że można zobaczyć właściwe poziomy są bardzo ważne. W tym samym świetle, gdy poziom wzrasta poza produkcję naturalną, każdy i każdy korzystny atrybut zostaje zwiększony do stopni wcześniej uznawanych za niemożliwe do wyobrażenia.

Nasza wyższość:

Wuhan Body Biological Co, Ltd. Wiodącego i profesjonalnego producenta i dostawcy w anabolicznych sterydach, suplementach do budowy ciała i półproduktu farmaceutycznego.
Ciepła usługa po sprzedaży dla Ciebie 24/7. Każde Twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe. Zgodnie z zasadą pierwszego przekonania klienta zapewniamy usługi najlepiej i najbardziej szczerze, jak to tylko możliwe.
W naszej fabryce znajduje się zaawansowany sprzęt technologiczny i instrumenty chemiczne, takie jak aparat HPLC. Istnieje kilka dużych, średnich warsztatów i QA oraz centrum badawcze.
Nasze towary są eksportowane do USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Australii, Kanady i wielu innych dziedzinach. Również zdobyliśmy i cieszyliśmy się dobrą renomą wśród nowych i stałych klientów.

Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Płyn do wstrzykiwań Mg / ml
Testosteron enanthate 600 mg / ml
Propionian testosteronu 100 mg / ml
Cypionian testosteronu 250 mg / ml
Testosteron Sustanon 250 450 mg / ml
Dekanian Nandrolonu (DECA) / Deca Durabolin 300 mg / ml
Boldenon Undecylenat 400 mg / ml
Octan trenbolonu 100 mg / ml
Trenbolonowy enantan 200 mg / ml
Węgarnian sześcianu trenbolonu 75 mg / ml
Propionian drostanolu (Masteron) 100 mg / ml
Dantanolone Enanthate 200 mg / ml
Testosteron dekanuje 200 mg / ml
Fenylopropionian testosteronu 100 mg / ml
Phenylopropionian Nandrolonu (NPP) / Durabolin 100 mg / ml
Stanozolol (Winstrol) Wykończenia 50 mg / ml
Oxymetholon (Anadrol) 50 mg / ml
Oxandrolon (Anavar) 50 mg / ml
Methandrostenolon (Dianabol) 80 mg / ml
Cypionian boldenonu 200 mg / ml
Superdrol Proszek 50 mg / ml
Enanatan methenolonu 200 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Octan testosteronu 80 mg / ml
Baza testosteronowa 100 mg / ml
Letrozole (Femara) 5 mg / ml
Testosteron Undecanoate 500 mg / ml
Izokapron testosteronu 60 mg / ml
Olejek ustny Mg / ml
Dianabol 50 mg / ml
Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) 20 mg / ml
Tamoksyfen 20 mg / ml
Stanozolol (Winstrol) Agent 50 mg / ml
Cytrynian klomifenu (Clomid) 50 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Letrozole (Femara) 5 mg / ml
Oxandrolon (Anavar) 20 mg / ml
Oxymetholon (Anadrol) 50 mg / ml
Mieszaj półfabrykowane steroidowe oleje (Mg / ml)
Nazwa Skład (mg / ml)
Testosteron Propionat 100 mg / ml
TMT300 Drostanolon Propionat 100 mg / ml
Octan trenbolonu 100 mg / ml
Testosteron enanthate150 mg / ml
Anomass400 Boldenone Undecylenate150 mg / ml
Trenbolon enanthate 100 mg / ml
Testosteron Propionate75 mg / ml
Ripex225 Drostanolon Propionate 75 mg / ml
Octan trenbolonu75 mg / ml
Testosteron Propionat 30 mg / ml
Testosteron Phenylpropiona60mg / ml
Test Blend 450 Testosteron jest izokaproinianem 60 mg / ml
Testosteron dekanoat 100 mg / ml
Testosteron enanthate 100 mg / ml
Testosteron Cypionat 100 mg / ml
Testosteron octanowy32mg / ml
Testosteron dekanoate147 mg / ml
Supertest 450 Testosteron Propionate73mg / ml
Testosteron Phenylpropionat73mg / ml
Testosteron Cypionate125 mg / ml
Trenbolon enantagowy125 mg / ml
TMT 375 Drostanolon Enanthate125 mg / ml
Testosteron enanthate 125 mg / ml
Testosteron enanthate 120 mg / ml
Tri Test 400 Testosteron Cypionate120mg / ml
Testosteron dekanoatowy160 mg / ml
Cypionian testosteronu 175 mg / ml
Test 400 Testosteron enanthate175mg / ml
TestosteronPropionat 50 mg / ml
Trenbolon enantagowy 60 mg / ml
Tri Tren 180 Octan trenbolonu 60 mg / ml
Wodorowęglan tren-hydroksybenzoesowy 60 mg / ml
TM Blend 500 Trenbolon enantagowy 250 mg / ml
Testosteron enanthate250 mg / ml

Szczegóły kontaktu
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Viki

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty