Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktyWzmacnia mięśnie Sterydy

Najlepsze Wzmacnia Mięśni Sterydy Legit Oxandrolone dla Kobiet Utrata wagi

Najlepsze Wzmacnia Mięśni Sterydy Legit Oxandrolone dla Kobiet Utrata wagi

  • Najlepsze Wzmacnia Mięśni Sterydy Legit Oxandrolone dla Kobiet Utrata wagi
  • Najlepsze Wzmacnia Mięśni Sterydy Legit Oxandrolone dla Kobiet Utrata wagi
  • Najlepsze Wzmacnia Mięśni Sterydy Legit Oxandrolone dla Kobiet Utrata wagi
  • Najlepsze Wzmacnia Mięśni Sterydy Legit Oxandrolone dla Kobiet Utrata wagi
Najlepsze Wzmacnia Mięśni Sterydy Legit Oxandrolone dla Kobiet Utrata wagi
Szczegóły Produktu:
Place of Origin: Hubei, China
Nazwa handlowa: Bodybiological
Orzecznictwo: IS09001,SGS
Model Number: CAS: 53-39-4
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 10gram
Cena: USD1/gram
Packaging Details: Foil bag
Delivery Time: within 24 hours after the payment
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 560kg/month
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Keywords: Anavar Another name: Oxandrolone
Shipping way: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS Payment terms: Moneygram, Western Union, bank transfer
Delivery time: 5-7 days Policy: Resend
Function: Weight Loss Appearance: White powder
High Light:

Zastrzyki na wadze

,

steroidy męskie

Best Legit Oxandrolone Wzmacnia Mięśnie Stereo Anavar Dla Kobiet

Wprowadzenie do Anavaru


Nazwa chemiczna Anavar to oksandrolon. Jest to dihydrotestosteron o łagodnych właściwościach anabolicznych i nie związanych z nią właściwości androgennych. Jest w postaci tabletek lub możemy powiedzieć, że jest to doustny steryd. Jest to steryd alfa-alkiloarylowy C17. Jest idealny dla tych, którzy chcą mieć swoje mięśnie wyglądają w świetnej formie, ponieważ pomaga w budowaniu ciała i masy mięśniowej. Jest również używany przez kulturystów, zapaśników i sportowców w celu zwiększenia ich wydajności. Chociaż anaboliczny charakter, ale daje świetne efekty przy minimalnych efektach ubocznych, to dlatego jest powszechnie używany. Jest również stosowany jako lek zalecany przez lekarzy w leczeniu osteoporozy, do budowy mięśni w przypadku urazów oparzeń, a także u pacjentów z chorobą powodującą marnotrawienie mięśni. Nie ma żadnych skutków ubocznych u pacjentów stosujących je w celach leczniczych. Jest również używany do utraty tkanki tłuszczowej. Jeśli odpowiednia dieta jest przyjmowana podczas ćwiczeń, prawdopodobnie straci się tłuszcz w ciele. Po spożyciu szybko miesza się we krwi. Chociaż inne sterydy mieszają się szybko, ale Anavar szybko się miesza, ponieważ ma bardzo krótki okres półtrwania około 9 godzin. Z tego powodu jego dawka dobowa jest bardzo potrzebna. Może być stosowany raz lub dwa razy na dobę. Normalne dawkowanie u mężczyzn może wahać się od 50 do 80 mg na dobę przez około 6 do 8 tygodni, a dla kobiet waha się od 10 do 20 mg na dobę.

Ze względu na jego anaboliczną naturę, nie ma na celu zwiększenia masy ciała lub do celów objętościowych. Jeśli użyjesz tego, to nie przyniesie Ci dużych zysków w budowie mięśni, ale sprawi, że będą silne tkanki mięśniowe. Jego główną zaletą jest zachowanie mięśni i aktywności metabolicznej. Jak sprawia, że ​​tkanki mięśniowe silne i silne tkanki mięśniowe pomagają w dużej aktywności metabolicznej, a to ostatecznie zwiększy tempo, z jakim tkanki tłuszczowej będzie wykorzystywany w organizmie do energii. Z tego powodu jest głównie używany przez sportowców w ich przygotowaniach, a także przez kulturystów. U kobiet wyniki Anavar są bardzo przyjazne. W rzeczywistości daje kobietom większą przewagę w porównaniu do mężczyzn. To dlatego, że wrażliwość kobiet na hormony jest większa w porównaniu do mężczyzn. Większość kobiet używa tego jako tłuszczowego palnika, który daje im bezbolesny i głodowy mniej utraty wagi bez zbyt wielu efektów ubocznych, a także dać ciała i mięśnie dobry wygląd. Dlatego też jest to również ulubiony wybór dla kobiet. Z tego powodu jest również określany jako "Dziewczyna Steroid".

Ma również pewne łagodne skutki uboczne. Działania niepożądane występują wtedy, gdy przyjmujesz je przez długi okres czasu i więcej. Główną wadą Anavar jest to, że jest zbyt kosztowna, choć dostępna na czarnym rynku, ale nie można być tak pewnym autentyczności, którą kupiła. Jak to jest DHT i z powodu tego wypadania włosów i trądziku może wystąpić. Ale wypadanie włosów tylko u mężczyzn, które mają tę chorobę wypadania włosów, przenosi się genetycznie. Mogą wystąpić wysokie ciśnienie krwi i wysokie stężenie cholesterolu, ale tylko u tych, którzy nie żyją zdrowym stylem życia, a te choroby nie są przenoszone genetycznie na użytkowników. Ze względu na nie aromatyzujący charakter preparatu Anavar nie wywiera on skutków ubocznych w postaci retencji wody i ginekomastii.

Dlaczego Anavar dla kobiet?


Poza korzyściami dla kobiet Anavar może pozostać przyjazną naturą, jest to jeden z powodów, dla których ten hormon steroidowy jest tak wysoko rekomendowany kobiecemu sportowcowi. Choć są to ważne czynniki, prawda pozostaje bez jakiejś formy pomocy hormonalnej, większość kobiet nigdy nie wyświetli wyglądu fitness, którego pragną. Nie zaleca się, aby cię zniechęcać i nie mówiono w żaden sposób, co oznacza, że ​​musisz lub zachęcać do uzupełnienia; To jest tylko powiedziane, ponieważ jest to absolutna prawda. Nasze ciało jest i zawsze będzie nieco ograniczone do tego, co można osiągnąć bez pewnego poziomu pomocy hormonalnej. Kobieta bez problemu potrafi zbudować cienką sylwetkę i nikt nie mówi, że nie może, ale prawda nie zmienia się.

Niezależnie od tego, jak dobrze jesz i trenujesz, niezależnie od tego, jak zdyscyplinowany jesteś, bez tej formy pomocy górna kondygnacja półki, którą możesz pożądać, będzie prawdopodobnie nigdy nie pojawiać się. Powiedział, że diety i szkolenia nie można zastąpić; Nadal musisz jeść i trenować z dyscypliny. Jeśli chodzi o sterydy anaboliczne i to dotyczy wszystkich sterydów anabolicznych, nie chodzi o utworzenie skrótu; Kto sugeruje to naprawdę nie rozumie hormonów. Idea stosowania sterydów anabolicznych i dotyczy Anavar również dla kobiet, polega po prostu na tym, co robisz prawidłowo, ale po prostu popraw go i pozwoli Ci to zrobić trochę lepiej.

Steroidy, które mogą Ci się spodobać:

Sterydy do cyklu wypełniania Sterydy do cyklu cięcia Sterydy tłuszczu Steroidy płynne, które są związane z Cypionianem Testosteronu
Testosteron Enanthate Winstrol (Stanozolol) Winstrol Msza 500
Cypionian testosteronu. Anawar (Oxandrolon) Primobolan Test Blend 500
Deca-Durabolin Masteron (propionian drostanolu) Anavar Test 400 / tri test 400
Dianabol Primobolan (Octan Methenolonu) Masteron Propionian testosteronu 200 mg / ml
Anadrol Depot Primobolan (Enanthate Methenolone) Równowaga Supertest 450 mg / ml
Octan trenbolonu Doustny Turynabol (4-Chlorodehydrometylotestosteron) Testosteron, Enanthate, Cypionate, Propionate, Sustanon-250 itd. Cypionat testosteronu 300 mg / ml
Równowaga Propionian testosteronu Cypionat testosteronu 300 mg / ml
Propionian testosteronu Testosteron Enanthate Kontakt:
Testosteron Sustanon Cypionian testosteronu Body03@bodybiological.com
Zawieszenie testosteronu Sustanon 250 Skype: słoneczny testosteron
Boldenon Undecylenat Baza testosteronowa WhatsApp: 86-13264710010
Fenylopropionian Nandrolonu Trenbolon-octan

Szczegóły kontaktu
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Viki

Tel: +8613264710010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty