Sala 4331, 3 budynek, high-tech park przemysłowy, droga yizhi, dzielnica qingshan, wuhan, Chiny
Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Doustne steroidy anaboliczne Oxandrolone / Anavar w białej tabletce o dużej masie wzrostu

Doustne steroidy anaboliczne Oxandrolone / Anavar w białej tabletce o dużej masie wzrostu

  • Oral Anabolic Steroids Oxandrolone / Anavar in White Tablet for Big Mass Growth
  • Oral Anabolic Steroids Oxandrolone / Anavar in White Tablet for Big Mass Growth
  • Oral Anabolic Steroids Oxandrolone / Anavar in White Tablet for Big Mass Growth
  • Oral Anabolic Steroids Oxandrolone / Anavar in White Tablet for Big Mass Growth
  • Oral Anabolic Steroids Oxandrolone / Anavar in White Tablet for Big Mass Growth
 • Oral Anabolic Steroids Oxandrolone / Anavar in White Tablet for Big Mass Growth

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Hubei, Chiny
  Nazwa handlowa: bodybiological
  Orzecznictwo: IS09001,SGS
  Numer modelu: CAS: 53-39-4

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 butelka
  Cena: USD25/bottle
  Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
  Czas dostawy: W ciągu 24 godzin od daty płatności
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 900 butelek miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Słowa kluczowe: Oxandrolone Inne imię: Anavar
  Sposób wysyłki: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS Warunki płatności: Moneygram, Western Union, przelew bankowy
  Czas dostawy: W ciągu 1 dnia roboczego Polityka: Wyślij ponownie
  Funkcja: Spalać tłuszcz Wygląd: Biały proszek
  Kontakt: 8618271632602 CAS: 53-39-4

  Doustne steroidy anaboliczne Oxandrolone / Anavar w białej tabletce o dużej masie wzrostu

  Szczegóły:

  Anawar (Oxandrolon)
  Nazwa produktu: Anavar
  Synonim: Anatrofil; Lonavar; Anavar; Oxandrolon, Vasorome; Oxandryna
  Producent: BodyBiological
  Wygląd: biała tabletka
  Czystość: 99% min
  CAS: 53-39-4
  Wzór cząsteczkowy: C19H30O3
  Masa cząsteczkowa: 306,44 g
  Minimalne zamówienie: 1 szt

  Opis:

  Anavar (Oxanabol), w przeciwieństwie do większości związków doustnych, jest sklasyfikowany jako steryd anaboliczny klasy I, najlepiej stosowany do związków klasy II, takich jak Dianabol lub Anadrol. Niewielkie znaczenie ma stosowanie dużych dawek sterydów anabolicznych klasy I, takich jak wysokie dawki, które są sklasyfikowane jako mające mieszaną aktywność. Może to być pomoc, choć droga, do umiarkowanej dawki testosteronu.

  Anavar jest jednym z najbardziej popularnych doustnych sterydów anabolicznych wszech czasów, co wynika głównie z jego dobrze tolerowanej natury. Jest to jeden z nielicznych sterydów anabolicznych, które mogą być bezpiecznie stosowane przez mężczyzn i kobiety, a także jest jednym z najbardziej efektów ubocznych przyjaznych. Jednak w niektórych kręgach Anavar jest słabo doceniony ze względu na jego łagodną naturę, ale generalnie z powodu nierealistycznych oczekiwań. Wielu uważa, że ​​wszystkie sterydy anaboliczne powinny przynieść określone efekty przy określonej szybkości, ale rzeczywistość mówi nam, że różne sterydy mają różne wyniki i cele. Anavar jest bez wątpienia bardzo korzystnym sterydem anabolicznym, ale w celu docenienia jego zalet, musimy to zrozumieć.

  Stosowanie:

  Wśród kulturystów Anavar jest najczęściej używany podczas cięcia etapów treningu, gdy zatrzymanie wody jest problemem. Standardowe dawkowanie dla mężczyzn mieści się w zakresie 20-50 mg na dobę, co powinno powodować zauważalne wyniki.
  Oxandrolon można dalej łączyć z anabolikami, takimi jak Primobolan i Winstrol, aby wywołać bardziej twardy, bardziej określony wygląd bez dodatkowej retencji wody. Takie kombinacje są bardzo popularne i mogą znacznie zwiększyć showphysique. Można też dodać silne niearomatyzujące androgeny, takie jak Halotestin, Proviron lub trenbolon.

  Aplikacje:

  Anawar był często nazywany słabym sterydem. Jedną z przyczyn jest to, że stosowanie samego steroidu klasy I nigdy nie jest maksymalnie skuteczne. Inną przyczyną jest to, że kulturystowie i autorzy w tej dziedzinie czasami dokonują niefortunnych i nieuzasadnionych porównań podczas oceniania sterydów anabolicznych.

  W niewielkich dawkach licznych pacjentów wykazało problemy żołądkowo-jelitowe, takie jak wzdęcie, nudności i biegunka. Specyfika Oxanabol (Anavar, Oxanabol) skierowana na receptor androgenu predestined, że w przeciwieństwie do innych sterydów, nie było widać, aby dławić rozwój nastolatków ludzi, jak również w zwykłych miarach nie często obserwowane wyraźne reakcje namulgowania zewnętrznego pobudzenia wzrostu siły . Oxanaboldoes nie aromatyzują w żadnym stopniu i nie są bez problemów spożywanych przez DHT lub estrogen. Jako taka typowa dawka 20-30 mg dawała wybitne stężenie androgenów przez okres do ośmiu godzin. Aby zwiększyć wykorzystanie, kulturystowie klasyczni "stosowali" Oxanabol (Anavar, Oxanabol) z innymi, takimi jak wcześniejsze wzmocnienie wzrostu mocy korporacyjnej. Doustne steroidy anaboliczne Oxandrolone / Anavar w białej tabletce o dużej masie wzrostu.

  Cykl Anavar:

  Tydzień Anavar Testosteron: Cypionat Cardarine (GW501516) Aromasin N2Guard
  1 50 mgs / ED 400mgs / wk 20 mgs / ED 10 mgs / ED 7 kapsli / ED
  2 50 mgs / ED 400mgs / wk 20 mgs / ED 10 mgs / ED 7 kapsli / ED
  3 50 mgs / ED 400mgs / wk 20 mgs / ED 10 mgs / ED 7 kapsli / ED
  4 50 mgs / ED 400mgs / wk 20 mgs / ED 10 mgs / ED 7 kapsli / ED
  5 50 mgs / ED 400mgs / wk 20 mgs / ED 10 mgs / ED 7 kapsli / ED
  6 50 mgs / ED 400mgs / wk 20 mgs / ED 10 mgs / ED 7 kapsli / ED
  7 50 mgs / ED 400mgs / wk 20 mgs / ED 10 mgs / ED 7 kapsli / ED
  8 50 mgs / ED 400mgs / wk 20 mgs / ED 10 mgs / ED 7 kapsli / ED
  Uwagi cyklu: * ED = codziennie * Wk = co tydzień * mgs = miligramy * caps = kapsułki

  Nasze zalety:

  Najlepsze ceny. Wysoka jakość nie oznacza oszczędności. Oferowane przez nas produkty są produkowane w Chinach, więc są znacznie tańsze niż Genotropin lub Humatrope produkowane w Europie i USA z powodu niskich kosztów produkcji w Chinach. Większość naszych klientów to hodowcy kulturystów i nie muszą wydawać 500-800 dolarów za 100 jm Genotropin, otrzymasz taką samą jakość 2-3 razy tańszą.
  Warunki przechowywania. Produkowane przy użyciu technologii liofilizacji (liofilizacja) i fiolki są pakowane próżniowo - dlatego nasze produkty mogą być przechowywane poza lodówką bez uszkodzenia produktu.
  Certyfikacja GMP. GMP jest najbardziej zaufanym systemem certyfikacji medycyny.
  Przesyłka ekspresowa. Jak wiadomo, produkty są delikatną substancją i muszą być dostarczane szybko. Korzystamy z różnych usług ekspresowych, które dostarczamy do Państwa drzwi w ciągu 3-7 dni roboczych tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.
  BEZPŁATNA DOSTAWA na zestawach 10+. Jeśli zamówisz 10 sztuk i więcej, Twoje zamówienie zostanie wysłane bezpłatnie.
  Wysyłamy na całym świecie.
  BARDZO dyskretne opakowanie. Pakujemy bardzo dyskretnie i nigdy nie wspominajmy o treści farmaceutycznej. Z tego powodu do tej chwili mamy do czynienia z niemal napadami ZERO.
  Bezpłatna opłata w przypadku zajęcia. Mimo, że mamy bardzo wysoki wskaźnik skuteczności - 100% w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii oraz 98% w Europie, dostarczamy bezpłatnie pakiet, jeśli zostanie zwolniony z ceł.
  Zniżki zbiorcze i specjalne warunki dla sprzedawców. Jeśli chcesz odsprzedać lub kupić luzem, możemy zapewnić Państwu niezłe zniżki, skontaktuj się z Doris, aby uzyskać więcej szczegółów.
  Bezpłatne konsultacje. Albo jesteś już naszym klientem lub nie, możesz poprosić o konsultacje i uzyskać kompleksowe porady dotyczące produktów.
  Doskonała obsługa klienta. To nas najbardziej dumni: możesz do nas dojechać od 8:00 do 22:00 (czas w Chinach) iw tym okresie odpowiadać na wszystkie wiadomości e-mail w przeciągu 20 minut. Sprawdź to teraz - skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania.

  Szczegóły kontaktu
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: John

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty